Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Doremo - melyik párnát vegyem,...

Doremo - melyik párnát vegyem, valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Decemberben vettem egy ilyen parnat

[link]

mert nagyon nehezen aludtam el a párna miatt,amik othon voltak (tollas,ikea anatomiai memoria szivacs - ami azert volt rossz mert annyira kemenynek hatott ram hogy fajt az allkapcsom vagy a nyakam tole, szivacsos párna,...stb amik ido soran vasaroltam,probaltam)

Eleinte jo volt ez a JYSK es párna,finom puha volt es "habos" es ruganyos. Most mar elegge osszeesett,lelapult. igy mar ugy hasznalom,hogy ala rakok egy keskenyebb regebbi parnamat és most már eleg jol elalszok nem szenvedekm,hogy kenyelmetlen lenne. - bár nem orulok annak,hogy ennyire osszesett ez a JYSK párna


Most egy uzletben lehet vasarolni 50% kedvezmennyel DORMEO-s termekeket. Szeretnem megekrdezni,hogy melyik lenne a jobb ?

https://www.youtube.com/watch?v=EWae4lU18uA#t=17


0:17 nel mutatjak, az egyik a klaszikus párna es a masik a kisebb az anatomiai.


[link]


1,2 és 3 pánák vannak.


1. Klasický vankúš Dormeo Golden Dreams 70x90 cm

2. Klasický vankúš Dormeo Golden Dreams 50x70 cm

3. Anatomický vankúš Dormeo Golden Dreams 30x50 cm


Ami nem anatomiai azok is memoria szivacsossak lehetnek? es ha nem memoria szivacs az valoszinuleg osszeesik majd ugy mint a JYSK es?


2015. febr. 28. 12:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!