Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi az a mazgazvíz zsák? És...

Mi az a mazgazvíz zsák? És miért baj az, ha van egy 2,5 cm-es magzatvíz zsákja valakinek? Vagy valamit félreértettünk a vizsgálat során? Sógornőmnek mondta az orvosa a 31. heti UH-on, kicsit kevés víz, és egy kis magzatvíz zsák látszik. Mi ez?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

nem értettétek félre van ilyen.

Tesómnak is mindig nézték, neki azt mondták 10 körüli a jó.

nála minden alkalommal mérték ezt a zsákocskát, ami a4d-s uh képeken fekete foltoknak látszik.

A kevés magzatvíz nem jó:(de csak akkor ha nagyon kevés.Húgom emiatt volt 2 hétig kórházban, úgy nézett ki hogy koraszülés lesz.Sógornőd igyon sokat, állítólag segít,hogy normalizálódjon a víz mennyisége.

2010. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó,jó :9 de mi az? ezekszerint az a jó, ha nagyobb, mint ami neki van? Én 28hetes vagyok, de nekem még sosem mondták, h van ilyen. Vagy csak akkor lényeges, ha eltér a mérete? Amúgy köszönöm a választ, ezekszerint nem értettük félre :) Kevés víz nem jó, az előző kettőt is koraszülöttként szülte. Most igazából ez az egy kérdés foglalkoztat minket, h mi ez a magzatvíz zsák... :)
2010. febr. 16. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
ezt meg en sem hallottam hogy magzatviz zsak, de gondolom a leirtak alapjan a magzatburok lehet a magzatzsak tehat amiben a baba lebeg. Ha ezt pontosan nem is tudtam a magzatviz mennyisege több okbol lehet baj: ha keves: vagy tenyleg kicsit keveset iszik az anyuka es ki van szaradva, vagy a babanak van gondja, mert ez egy keringesi rendszer magzatviz termelödik baba megissza kipisili-kicsit undi de igy van de igazabol csak vegigmegy rajta ez nem emesztesi meg szomjolto hadmüvelet mint inkabb gyakorlas es rendszer teszteles, na es ugye ha keves a viz akkor lehet hogy a baba csak nyeli nyeli nyeli de nem üriti ki, es nem termelödik olyan ütemben ugye a magzatviz hiszen akkor kipukkadnak a 9 honap alatt, ezert kevesebb. Ha több akkor nem iszik a baba, ami megint baj lehet, meg meg valami van de arra nem emlekszem. nekem is kicsit kevesebb volt a vizem, pedig ittam es a baba is rendben volt igy alakult. nyugi az orvos majd ugyis mondja ha van valami.
2010. márc. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!