Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen fehérjét vegyek?

Milyen fehérjét vegyek?

Figyelt kérdés
Olyan fehérjét szeretnét venni amivel afuto gyorsaságomat és izomzatomat szeretném fejleszteni és milyen gyakorlatokat végezek???

#Hdhdhdhdhdhdhd
2015. ápr. 2. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ilyen fehérje nem létezik.


Izomzatodnak (általánosságban: a szervezetednek) a fehérjeigényét kielégítheted ha eszel zöldségeket, de főleg húsokat, állati belsőségeket.

2015. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és olyan táplálék kiegészitő nincs amivel a futogyorsaságomat fejlesztem edzésekkel??
2015. ápr. 3. 16:37
 3/11 anonim ***** válasza:
De, edzéssel, ahogy írtad :)
2015. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tehát ha fehérjézek és közben vádlira és combra erősitek és közben fociedzésre járok akkor fejleszthetem ezzekel a gyorsaságom??
2015. ápr. 3. 16:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem. A gyorsaságodat egyedül azzal fejlesztheted, ha gyakorlod a minél gyorsabb sprintelést.


Ennek nincs egyértelmű köze a fehérjefogyasztáshoz. Fehérjében szegény étrenddel is lehetsz gyors, az izomméret, fehérjefogyasztás nem korrelál a gyorsasággal, legalábbis szerintem.

2015. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mert nekem azt mondták hogyha fehérjézek akkor lassabb is lehetek
2015. ápr. 3. 16:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Inkompetensek mondták. Nincs ekkora szerepe a fehérjefogyasztásnak.. húsevők is gyorsak (leopárd) és növényevők is (gazella).
2015. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és semmi ilyesmi kiegészitő sincs ami ebben segitene edzés mellet??
2015. ápr. 3. 16:53
 9/11 anonim válasza:

Szia!

Nem vagyok biztos abban amit most írni fogok, ezért kérlek ne pontozz le! Szóval, szerintem LEHETSÉGES de nem biztos, azonban izomzatfejlesztő van, már mintha több izmot szeretnél, de nem szteroidokkal meg ilyesmikkel.

A BioTech Usa-ban lehet kapni, ha az mondod hogy izomzat növesztő/fejlesztő valamit adjanak akkor szerintem fognak, mert az egyik ismerősöm is így vett. :)

Amúgy sok sikert.

2015. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(vagy kiröhögik azt aki izomzat fejlesztő valamit akar venni. ez rossz üzletpolitika, így lehet elfogadják a pénzét és csak aztán nevetik ki az ilyen vásárlót)
2015. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!