Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megyek nemsokára Konditerembe,...

Megyek nemsokára Konditerembe, vegyek fehérjét?

Figyelt kérdés

A nyarat végigedzettem, 4 éve járok önvédelemre is, és nemhasználtam semmit, csak betoltam 1 konzerv halat edzés előtt 1órával. Most nem ilyen Scytec Nutrition fehérjét akarok venni hanem BioTech USA -sat, elvileg annak nincs sok köze a vegyiparhoz.. :D

186 cm vagyok, semmi zsír sincs rajtam és 60 kg.

Vegyek szerintetek?


2012. febr. 8. 17:14
 1/5 TrükkösBélabá válasza:
Szerintem inkább az étkezéseid minőségén javíts.Sovány húsok pulykamell, csirke, rizs köretnek. A tehéntúró is jó fehérjeforrás egy kis gyümölccsel ízesítve.De persze a fehérje igényed az edzés intenzitásától is függ.
2012. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Keményen szoktam edzeni.
2012. febr. 8. 21:12
 3/5 TrükkösBélabá válasza:
Akkor a fehérje mellé kellene még valami multivitamin, glutamin ,amino,szénhidrát, ha fáradt vagy edzeni akkor valami energizáló formula.Meg sok pénz hogy ezt mind megvedd :) . Nézz körül a Scitec fórumon ott sok hasznos infót kaphatsz és ők értenek is hozzá.
2012. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fehérje segít az izomépítésben, és ha fiú vagy 186 cm-hez 60 kg-mal, akkor bizony rád fér némi izom...
2012. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. febr. 19. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!