Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Bio izzadásgátlót használ valaki?

Bio izzadásgátlót használ valaki?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a kézzel készített termékek, lehet rendelni netről, több oldalról is. Viszont nem tudom túlzott izzadásra melyik gyógynövény használna. Használ valaki ilyesmit?
2015. máj. 27. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is natúrkozmetikumot (dezodort) használok, de a nagy melegben sajnos semmit nem használ. Pedig több félét is próbáltam már. Ilyenkor marad a bevált káros anyag. :(

Esetleg próbálgass, neked hátha beválik valamelyik.

2015. máj. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy ha kicsit is melegebb van, ömlik rólam a víz. A hátamról patakokban folyik, de az arcomról se sokkal kevesebb. (homlok, szemem alatt, még az állom is vizes). Hónaljamról nem is beszélve.


Elvileg teljesen egészséges vagyok és túlsúlyom sincs. Nem is eszek fűszeres kajákat és nem stresszelek...szóval nem is értem az egészet -_-


Ezekkel az alumíniumos cuccokkal nem szeretném az egész testemet kenni, még hónaljra is brutális mennyiség.

2015. máj. 27. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:

én a dm-es alverdét használom, és nekem bevált. évek óta használom, és én edzek is.

nem szoktam bűzölögni.


a túlzott izzadásra a zsályateát mondják,de egyébként egy hormonvizsgálat nem ártana.

nekem a pajzsmirigy okoz túlzott verejtékezést a hónaljamon.

+ a koffein még nagyon fokozza az izzadást, az biztos.

2015. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nőként a dm-es fehér (sensitiv) Alverde-t használom, viszont fel kellett turbózni 1 evőkanál szódabikarbónával (lepattintható a kupak, a krémes állagú deo-ba egy kanál nyelével bele lehet kevergetni), úgy 95%-ban hatásos a szagok ellen. Száradásra várni kell 3-4 percet. Száradás után könnyű ráhintőporozás még inkább segít és komfortos érzést kelt a hónaljon. Ára sem vészes, kb. 600 Ft, illata finom, kellemes, nem hivalkodó.
2015. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szódabikarbónát használok már két éve. Dezodorál és szagtalanít.
2015. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Leírnád, pontosan hogyan használod önmagában a szódabikarbónát? Feloldod valamiben esetleg, hogyan viszed fel a hónaljadra? A ruhákat ill. a bőrödet nem szívja ki töményen használva?
2015. jún. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen foltot nem hagy a ruhán. Nagyon keveset szórok a tenyerembe és a nedves (nem megtörölt) hónaljamba masszírozom. Nekem is úgy ajánlották, kétkedve fogadtam, de mióta kipróbáltam nem vettem semmilyen dezodort. Még külföldi utazásaimra is azt viszem egy kis fiolában.
2015. jún. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!