Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Exodor izzadásgátlót használ...

Exodor izzadásgátlót használ valaki rendszeresen?

Figyelt kérdés

Olvastam neten, hogy mennyire jó, de több helyen is láttam, hogy kezdetben használt, aztán utána már nem.


Hihetetlenül sokat izzadok, ezért keresek egy izzadásgátlót.


2015. máj. 20. 17:22
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom, hogy aktuális-e még, de azért írok. Körülbelül két éve használom, azóta nem izzadok. Nem tapasztaltam, hogy már nem hatna. Először hetente kétszer használtam, most már két-három hetente, és nagyon jól működik :)
2015. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mindenképp aktuális, megvettem, de nem mertem nekiállni használni. 2 hónapja bent van a szekrényben bontatlanul. Most elkezdtem sportolni, ettől várom a csodát. Ha ez sem használ, akkor bevetem az "anyagot".


Igazából azért félek tőle, mert hogy mégiscsak magas alumínium tartalma van, meg oké, hogy a sima dezodorokban is van, de ott sokszor kapsz keveset. Itt meg egyszerre nagy adagokat.


Nem tudom igazából mi legyen...

2015. júl. 29. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!