Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Melyik a legjobb ár/értékarány...

Vectorsector2 kérdése:

Melyik a legjobb ár/értékarányú gránátalmalé?

Figyelt kérdés
A kérdésem, hogy melyik gránátalmalevet éri megvenni? Rengeteg van a piacon de sajnos elég nagy részük koncentrátumból készült lötty a 100%-os humbuggal. Jó minőségű terméket szeretnék elérhető áron. Láttam koncentrátumot is az pedig még drágább, de vajon mennyire lehet jó? Akinek van ezirányú tapasztalata, attól örömmel fogadom a választ.

2015. szept. 19. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ukrán a legjobb, a nyíregyi kgst piacon szoktam venni, direkt préselésü, 6-700 ft egy liter, 100 %-os, rendes üvegben van.
2015. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szépen de nekem Nyiregyhaza elérhetetlenül messze van. Budapest környékén kellene beszereznem.
2015. okt. 9. 11:06
 3/3 A kérdező kommentje:

A magam részéről a következő termék mellett tenném le a voksomat:


[link]


Bár drága (egy hónapra én 1 litert veszek meg ami 3 üveg), de kis mennyiségekben fogyasztva bevállt. A préselés is úgy történik hogy minél több minden benne maradjon a készítményben, és ez érződik is. (a laboreredményemen is..) Aki keresgél és vannak már problémái azoknak is tudom ajánlani. Na meg a házilag főzött céklalevet. (koleszterinre, májra elég jó). Előnye még hogy mindenhol kapható.

2015. okt. 9. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!