Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Valaki meg tudja mondani,...

Valaki meg tudja mondani, hogy mit ihatok korlátlanul?

Figyelt kérdés
Régebben sok kólát ittam, de mondták, hogy rossz, utána gyümölcsleveket ittam (sió) azt mondták az is rossz, utána 100%os gyümölcsleveket ittam (cappy), kiderült az se jó, szénsavas ásványvizet ittam arról is kiderült hogy rossz, most meg sima mentes ásványvizet iszom de már arról is azt mondják hogy kioldja a kálciumot meg mit tudom én. Komolyan. Mit igyak?
2015. nov. 2. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szűrt csapvizet

ásványvizet is ihatsz, de ne mindig ugyanolyat

frissen préselt zöldség- és gyümölcslé is mehet

teák is (zöld, piros, gyümölcs, gyógy :))

2015. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vizet.
2015. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csapvizet, én is azt iszom, este teát.
2015. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A városi csapvíz minden esetben fogyasztásra alkalmas?
2015. nov. 2. 14:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Ami jól esik. Csak annyit, amennyi éppen kell.

Ha nem szereted a vizet, akkor igyál tejet, paradicsomlevet, teát, zöld teát, coffein mentes teát.

Ha félsz attól, hogy kioldódik ez-az a szervezetedből a víz miatt, akkor igyál magas ásványianyagtartalmú vizeket. Pl Visegrádi. Magas ásványianyag tartalmú víz. Tájékozódni tudsz az ásványi vizek palackján található címkéken feltüntetett táblázatokról.

Egyébként bármit eszel, az is tartalmaz elemeket, nyomelemeket. Akkor sem lesz semmi bajod, ha csak csapvizet iszol. Abban is vannak ásványok. Mégha kevés is.

A Balfi víz is nagyon jó.

2015. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fogyasztásra alkalmas.
2015. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vizet, én mentes vizet iszok, mindig másfajtát. de én már attol is parázok, hogy a vizekbe, csapvizbe is raknak valamit..... lehet venni valami szüröt elvileg, lehet kiprobálom majd.
2015. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én szinte csak csapvizet iszom, eszembe se jutott, hogy fogyasztásra alkalmatlan lenne...Magyarországon? Nem valami kétes helyen vagy...
2015. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és honnan tudod, hogy nem raknak valamit a vizbe? egyébként pl nálunk most arzénos.....ennyit errol, az arzén nem egy egészséges anyag.
2015. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve, nemtudom emlékszik e rá valaki, mikor betiltottak pár ásványvizet, én is egyiket ittam, és fülgyualladásom volt tőle....tehát errol beszélek, már manapság semmiben sem lehet bizni.
2015. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!