Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Tudnátok egészséges, diétás...

Tudnátok egészséges, diétás ételeket mondani?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nem fogyókúra miatt, de sajnos nagyon kell figyelnem arra, hogy mit eszek, mert súlyos ekcémám van. Néha alig tudok mit enni, mert a kisboltban és egyéb helyeken ahol gyorsan tudnék venni valamit, csak pékáru, és cukros dolgok vannak, ami nekem tabu. Tudnátok reggeli, ebéd és vacsora tippeket? A fehér cukor, liszt, tehéntej és minden ami nem szárnyas hús teljesen kizárva. Előre is köszönöm L/16

2014. ápr. 7. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsen mulandóbb dolog, mint valakinek tanácsolni, mit egyen.
2014. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel konkrét egészségügyi problémád van, nem hiszem, hogy minden ki lehet zárni, ami szerinted egészségtelen. Ha az ekcémádat nem a sertéshús és a fehér liszt/cukor okozza, tök felesleges őket ilyen mértékben kerülni, mert a végén nem marad olyan, amit megehetnél.

Menj el allergiavizsgálatra, és azt kerüld, amire allergiás vagy. Hiába egészséges önmagában a csirke meg a párolt zöldség, ha te reggel-délben-este azt eszel, egyoldalú, és emiatt nem ajánlott.

Ráadásul írhatnék itt neked tippeket, hogy vegyél teljes kiőrlésű lisztből, nyírfacukorral készült, magvakkal szórt péksütit reggelire, ha a kisboltban csak zsemle meg kifli van.


Ha nincs allergiád, a száraz sertéshús sem egészségtelen, cserébe nem lehetsz biztos abban, hogy a bolti csirkében nincs hormon meg antibiotikum.

2014. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam bőrgyógyásznál, maszeknál, aki mondta, hogy felesleges az allergia teszt, mert ott nem fogja kimutatni, hogy én a lisztet vagy fehér cukrot nem ehetem, mert nem vagyok rá allergiás, csak erősen táplálja az ekcémát, ahogy a sertés hús is. A tehéntejre pedig allergiás vagyok.
2014. ápr. 7. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a bőrgyógyászod harmatgyenge lehetett, ha nem tudta kivizsgálni, de ha beírod a googleba: egészéges étrend, sok minden találsz ott e témában.
2014. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hámozott lufis sandwitch
2014. ápr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jo kis tanacsokat osztogattok szakemberek!


Ekcemad van, az immunrendszered kozel van a vegehez. Surgosenterj at nyers zoldsegekre. Meregtelenited kell es ezt akar 2 evig is csinalnod kell!!


Hokezelt etelt ne egyel, hus kizarva!

Heti egyszer ne egyel, hogy konnyits a szervezet mukodesen, igy gyorsitod a gyogyulasod folyamatat.

Ha teheted, zoldseglevekre allj ra. Dietas, gyogyito es erosito hasa van. 4dl /nap a minimum. Ha ezt reggel este megiszod, teljesen rendbe leszel, minden nyavajadbol kigyogyulsz.

Ha kerdesed lenne, privatban is kereshetsz.

2014. jún. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!