Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi a különbség a bio és a non...

Mi a különbség a bio és a non bio (pl mosószer) között?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a bio csak természetes anyagból van, a többi pedig mesterséges vegyszerekből.
2016. jan. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem a non az egy fosztó képző, szóval nem bio,mint az előttem író is mondta,ergó mesterséges.
2016. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok, csak azért tettem fel a kérdést, mert egyes mosószereken fel van tüntetve hogy non bio, és gondoltam, hátha többről is szó van, mint hogy szimplán nem bio, mert akkor így majdnem minden termékre rá lehetne ezt írni, ami vegyszert tartalmaz.
2016. jan. 10. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem igazàn van közé a bio mosószernek a hasznàlatos bio szóhoz. A lényegi külömbsèg a kettő között a következőek:

Bio: Alacsonyabb hőfokon ( 30-40℃) is képes eltàvolítani a foltokat. Gyors mosàshoz hasznàljuk.

Non Bio: Magasabb hőfokon kell vele mosni( 60℃), hosszû programon. Kevesbè irritàlhatja a bőrt, kisbabàk ruhàit inkabb ezzel mossuk.

2016. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja amugy a bio mosószer azèrt bio , szerintem- mert energiatakarèkos.
2016. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!