Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tapasztalatok a folyékony...

Tapasztalatok a folyékony mosószerről? Mi a különbség a mosópor és a folyékony mosószer között? Melyik mos hatékonyabban?

Figyelt kérdés
Eddig port használtam, de egy idő után a ruhák passzéjánál, fehér lerakódás lett. Most kipróbálnám a folyékonyat, de érdekelne tapasztalat. Milyen fajtát érdemes venni?
2011. máj. 24. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Ha jól használod, nincs különbség. Valószínűleg túl sokat raksz a gépbe, azért rakódik le. Az a baj, hogy a folyékony meg megfogja a ruhát, ha túl sok kerül rá.

Próbálj meg kevesebb mosóporral mosni.

Amúgy nekem az Ariel van, azt szerintem megéri venni. 35ml elég a folyékonyból egy mosáshoz, egy kis kupaknyi.

2011. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én jobban szeretem a folyékonyat, mivel hidegebb vízben is jól oldódik, és annak a konkrét típusnak imádom az illatát.

ez a feketére való dreft. lehet, hogy alaptalan a félelmem, de félek, h a fekete ruháim hamarabb kifakulnak, ha porral mosom őket.


a fehéreket viszont pont ezért mosom porral, mivel 60 fokon szoktam, így tuti feloldódik, és megmarad a fehérségük.

2011. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fehérekhez, ágyneműhöz, konyharuhához, pelenka áztatáshoz- por Ariel. Mivel ezek hosszú programon mennek, tuti feloldódik, nem marad foltos.

Színesek, feketék- folyékony Ariel. Tényleg kevés kell belőle és nem fogja be a ruhát. Nekem mindig a fekete ruhák maradtak mosóporosak, pedig plusz öblítést is használtam.

Babaruhák- Dreft. Isteni az illata, imádom a babámon! :) Ezt a finom, érzékeny, különleges holmikhoz ajánlom, mert pl. férfizokni mosáshoz elég drága ezt használni. :D

2011. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a por soha az életben nem oldódik fel tökéletesen. még magas hőfokon sem. én a gyerek ruháihoz ezért folyékonyat használok. Tomi kristály mandulatejjel, ezt használom születése óta, mert ettől biztosan tudom, hogy nincs baja a bőrének.
2011. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mosódió!
2011. jún. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!