Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Tisztelt Olvasó! Nekem nagyon...

Piros27 kérdése:

Tisztelt Olvasó! Nekem nagyon száraz a fejbőröm, amihez állítólag ekcéma is közre játszik, amire kókuszolajt javasoltak pakolásként. Hogy kell kókuszzsírból pakolást készíteni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Mér nem attu kérded aki javasóta?
2016. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz jó, mert túl zsíros, és a hajt is elnehezíti. Aloe Vera spré allantoinnal, növényi összetevőkkel, jól nyugtatja az irritált fejbőrt. A spré formátumúra lesz szükséged, mert ez a hidraltáló. Nekem is ilyen a fejbőröm és használ.
2016. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mégis kipróbálnád a kókuszzsírt: a kókuszillatút válaszd, az a tápanyagdús, "szűz" kókuszzsír. Szobahőn jól kenhető: kend a fejbőrödre és bugyoláld be a fejed egy törölközővel. Hagyd rajta minimum 20-40 percig, azután moss hajat.
2016. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!