Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan legyek vega?

Hogyan legyek vega?

Figyelt kérdés
Nem vagyok váligatos,mindent megeszek.De szeretnék egészségesen táplálkozni,és leszokni,olyan ételekröl amire alerguas vagyok pl gabin,glutén érzékeny.muvel potolhatnam az etel izenek erzeset,mivel vehetnem el.Mivel potolhatom a hust izet,hogy ne hianyozon?

2016. febr. 8. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A húsban nincs "gabin,glutén " > fogyasztható és egészséges.
2016. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom,de leakarok szokni,róla mivel szeretem a hust us,evek ota fogyasztom,de mivel ha eszek hust rossz a kozerzetem,inkabb abba hagyom,mint elvezem az izet,de hogyan?
2016. febr. 8. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ott sem a hússal van baj, hanem a gluténnal. Vegyél gluténmentes termékeket, célzottan nézd meg, mert sok mindenbe beteszik csak úgy, hogy te ne ehesd meg!

Másrészt: legyél hol kínai (rizs), hol indián (kukorica, krumpli)!

2016. febr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hiányozna a hús, kár lenne elhagynod. Inkább hagyd el a gabonaféléket, jobban jársz.
2016. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egyetértek a gabona elhagyásával a #4/4 válaszban.

Illetve a cukrokat és a sóját is ajánlatos elhagyni, szerintem a legtermészetesebb,a LEGJOBB dolog a Te esetedben és a LEGHATÁSOSABB MÓDSZER a PALEO ÉTKEZÉS.

Nézz utána!

Figyelmedbe ajánlanám a következő oldalt:


[link]


,,Sok sikert a javuláshoz!" :-)

2016. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gabona elhagyásával illetve erős lecsökkentésével én is egyetértek.A húst én 16 éve hagytam el, és nem hiányzik. Ha sültebb ízre vágyom, akkor főleg zöldséget sütök(rántok), és csak ritkán tofut, gabonahúst, esetleg szójaszeletet, szejtánt. Tehát vannak alternatívák.
2016. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!