Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A lenmag segít növelni a...

A lenmag segít növelni a mellet? 14/L

Figyelt kérdés
Szeretném növelni a melleimet és már 1 éve hogy ugyan olyan mérete van (most vagyok 14 éves), a többi osztálytársamnak már formás, nagy van. Olvastam a lenmag fogyasztásáról hogy fitoösztrogént tartalmaz ami a változókorú nőknek hasznos. Ráadásul sok jö hatása van. Mik a rossz a hatásai?
2016. ápr. 22. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni mennyire lehet formás, nagy melle a többi 14 éves osztálytársadnak.
2016. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Rossz hirem van: semmifele vajakolas, pakolas, kremezes, kutyagumi nem fogja novelni a melleidet. A genetikad meghatarozza, milyen lesz, ezen maximum rontani tudsz pl. rossz taplalkozassal, de erdemben javitani semmit.
2016. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Baromság. 10 éve eszek lenmagot az emésztésem serkentésére, de a mellem nem nőtt. Sőt, semmitől nem fog nőni a melled, mellesleg olyan 20-21 éves korig nőnek a mellek, nem vagy elkésve.
2016. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy dolog segít "növelni" a mellet, a hízás. Én is tapasztaltam, de amikor lefogytam, a cicim is ugyanakkorára lefogyott... Persze vannak mázlisták, akiknek többé-kevésbé megmarad fogyás után is, max. nem olyan feszes.

Nem csak a genetika, hanem a hormonok is belejátszanak a nőiesebb alak kialakulásába, azonban ebbe én nem piszkálnék bele fitoösztrogénekkel, sem más kívülről bevitt hormonokkal. A hormonrendszer nagyon bonyolult dolog, és ki tud billenni az egyensúlyából, vagy ha túl kevés fehérjét és zsírt eszel, a hormonjaid sem tudnak megfelelően termelődni. Tehát én a helyedben rendesen ennék, és reménykednék, hogy a következő 5-6 év meghozza gyümölcsét :)

2016. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg hatásos lenne, mire annyit ennél belőle, hogy hasson, olyan szorulásod lenne, hogy az csak na. :)


Én is eszek sok mindenben, kenyereken, péksütiken, ételekben, és mégis 75/A a mellméretem. De ne idegeskedj rajta, nincs benne semmi, ismétlem semmi, hogy mekkora a melled. Nem leszel jobb, kedvesebb, értékesebb ember.

Időd meg egyébként is van, 14 évesen ne aggódj ilyeneken, majd 21 körül kezdd tudomásul venni, hogy ezt kaptad. Lehet gondol egyet és 16 évesen 3 méretet nő, lehet ekkora marad.

2016. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ekkora állatságot még nem olvastam a héten...


Ja, ha mindennap megeszel egy bögrével, olyan melleid lesznek, mint Pamela Andersonnak...

2019. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!