Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Szerintetek a cukros üditő...

Szerintetek a cukros üditő vagy a szörp a jobb?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a víz lenne a legjobb de nagyon keveset iszom és ezeket az üditőket szivesebben iszom meg.Ezért szeretnék érdeklődni hogy melyik az amelyik egézségesebb? Szörp vs cukros üditő

2016. ápr. 26. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Limonádét csinálj magadnak citrom, vagy narancs levéből, és egy kis mézzel édesítsd. A kérdésedre a válaszom: egyik sem egészséges, és nem jobb.
2016. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szörpben ugyanúgy rengeteg cukor van, szóval az se jobb, mint a többi cukros lötty.
2016. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy minőségi szörp, vízzel higitva szerintem jó. Pl. a Herbária szörpjei. Olcsóbb is, mint a cukros lötyikék. A szörpök gyümölcscukrot tartalmaznak, vitaminokat, szerintem nem károsak. Én szeretem a csipkeszörpöt, a bodzaszörpöt és a muskotályos szőlőszörpöt, utóbbit elég nehéz kapni. Teával is keverni szoktam.
2016. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... és ugy se egészséges a szorp ha csak egy keveset ontok a pohar aljara es annyira feljigitom hogy épp hogy csak érezni lehesen az izét
2016. ápr. 28. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:
A sok cukor semmiképp nem egészséges, de ha választani kell akkor inkább a minőségi (!) szörp, mint a szénsavas üdítő édesítővel meg mindenféle adalékkal.
2016. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szörp vízzel hígitva
2016. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a kettő körül kell választani, akkor szörp - de nem a két literes műanyag flakonban vásárolt lötty, hanem valami minőségi, üvegben kapható, természetes szörp, esetleg házi, ha van rá lehetőséged beszerezni.


Egyéb alternatívák lehetnek a gyümölcstea lehűtve, édesítővel, különböző gyümölcsök a vízbe téve (itt figyelj arra, hogy ami érintkezhetett akármivel, magyarul a külseje, ne kerüljön bele)

2016. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 8. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!