Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Van e itt valakinek Rottex...

Van e itt valakinek Rottex Martaca?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni, hogy van e itt köztetek olyan aki Rottex bio matracot vett, és meg tudná mérni a vastagságát.

A matracom száma: LCMF 5Z ( memory réteggeé. Boltban 80000 Ft körül vab, és amikor rendeltem 16 cm-t mondtak vastagságnak. Mikor ma megjött 14 cm vastag.

Nem tudom hogy csak a boltos tévedett, vagy átvertek és egy másik fajtát küldtek.

Légyszi ha valakinek van, vagy ilyen boltban dolgozik, mérje meg nekem, mert nem szeretnék rágalmazni ok nélkül, viszont ha átvertek akkor nagyon megbánják.


2010. ápr. 8. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

LC MF 5Z a matrac felépítése:


1. Speciális matracszövet (pamut) jaquard

2. Pamut vatelin, nyári oldal (300 g/m2)

3. Memory Foam réteg (20 mm.)

4. Latex (30 mm) 5 Zónával

5. Kókuszréteg (30 mm.)

6. Latex (30 mm) 5 Zónával

7. Memory Foam réteg (20 mm.)

8. Gyapjú vatelin, téli oldal (300 g/m2)

9. Speciális matracszövet (pamut) jaquard


Eszerint a leírás szerint (ha jól számoltam) 14 cm-nek kellene lennie. A boltos tévedett...

[link]

2010. ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hol találok a rottex matracokról több infót? Vettünk egy ágyat és utána szeretnék nézni jó vétel volt-e.. Köszönöm!:)
2012. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja ha esetleg tudsz segíteni az egyetlen amit megjegyeztem a címkéjéről az a "Verona Eco" volt. Tud valaki infót? Köszi!
2012. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!