Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Egeszseges lenne szamkmra ez...

Telihoold kérdése:

Egeszseges lenne szamkmra ez az eletmod es fejlodnek tovabbra is?

Figyelt kérdés
16 éves leszek hamarosan(154cm 44kg) es sajnks nagyon kovetnek erzem magam es valtoztatni szeretnek. Nagyon erdekel a testepites, es enis elszantam magam hogy szeretnek bevagni. Mindent ugymondd "rossz" etelt szeretnem kihagyni az etrendembol pl:cukor,liszt.sok szenhidrat es stb. Szoktam ennj Update1 kajakat de ba anyagilag nem allok ugy akkor muszaj megennem amit itthon fozunk ami utan buntudatom van vagy van amikor en probalok osszeutni valamit ami kaloriaszegeny es egeszseges. Es sportolok is Rubint Reka 40perc, futas+biciklizes meg kint az udvaron szoktam amit lehetseges. Valaki tudna segiteni egy etrendbe ami nem olyan draga, konnyen es gyorsan elkeszitheto? Es meg a masik fontos kerdesem hogy ezzel artok a szervezetemnek vagy ugyee nem?
2016. máj. 11. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér. Vigyél be egy kicsit több energiaforrást egy kicsit több fehérjét, és mozogj, jó lesz az alakod!,
2016. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ megpróbálok mindent!!!
2016. máj. 12. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehetsz kövér, még duci sem ezzel a súllyal, maximum nem vagy még elég izmos.

Kezdődő testképzavar, anorexia? A bűntudat nagyon nem jó. Ha egészségtelen ételek vannak otthon, egyél belőlük kevesebbet, hagyd ki a szénhidrátos köreteket (tészta, nokedli, kenyér, rizs, krumpli), sütiket, lisztből készült másodikféléket. Próbálj minél több zöldséget, gyümölcsöt enni, de egyél húst és tojást is! A zsírszegény ételek nem jók, kell valamennyi zsiradék is, lehetőleg nem olaj, inkább vaj, sajt, kókuszzsír, állati zsírok.

Szerintem kár sok pénzt költeni Norbi kajákra. Párolt zöldséget, salátákat, rántottát készíteni nem nagy kunszt. Az ebédből meg edd meg az összes husit, akármilyen fajta is, a húsos levesek is nagyon jók.

2016. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Emellett folytathatod az eddigi étkezésedet szerintem.

2016. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocsiviki.hu !!!
2016. jún. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!