Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Szerintetek alacsony vagyok?

Szerintetek alacsony vagyok?

Figyelt kérdés

160cm kereken 13 éves fiú de most szeptemberben leszek 14.

Mindenki avval jön,hogy én mijen alacsony vagyok és hogy,már nemfogok sokat nőlni szerintetekis ??


2016. jún. 29. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
meg csak 13 eves vagy. tuti fogsz nyulni meg.. egyebkent meg vannak 150 cms lanyok is. boven!
2016. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen átlagos a magasságod ennyi idősen, ha nekem nem hiszel, nézd meg ezt a táblázatot [link]

A beszólogatókkal meg ne törődj, mindenki a saját tempójában nő, a fiúk általában 18 éves korukig nőnek. Sok múlik a géneken is, a szüleid milyen magasak?

2016. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Anyám nemtúl magas apám 176cm

Köszönöm a válaszokat ...

Jöhet még vélemény

2016. jún. 29. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:
még bizti fogsz nőni, én se vagyok magas 169 cm, de ez van, megszoktam és van, amiben jobb is alacsonynak lenni, de ritka az, hogy valaki 13 éves kora után nem nő, 15 évesen nyúlnak meg a fiúk ált magasra
2016. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne is törödj velük!!:-) Nem vagy alacsony.Az én párom szintén ilyen magas.158kb,én 165.De nem a magasság a lényeg,csak írtam 1 példát.:-)Szóval még fogsz nyúlni/nőni ki,hogy gondolja.Lényeg,hogy ne törödj senki véleményével! Szépet!
2016. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!