Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Paleo mint legideálisabb...

Flash! kérdése:

Paleo mint legideálisabb étrend, megfelelően alacsony zsírbevitel és ideális mértékű húsfogyasztás mellett?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Az ideális étrend kiegyensúlyozott, és a szükséges mennyiségű szénhidrátot is tartalmazza. A paleó egy tudományos alapokat teljes mértékben nélkülöző, ad hoc kitalált baromság.
2014. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A peolank pont az a lényege, hogy sok zsír, és akkor abból lesz energiád. Ha paleozol és még kevés zsír is van, nem lesz energiád semmire.
2014. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy cikksorozat a paleóról, dietetikus tollából: [link]
2014. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az alap életfeltételhez a fehérje,zsír,és szénhidrátbevitel szükséges.

Erre lehet mondani,hogy nézd már ez az alak,feltalálta a rongybiciklit.

De komolyan,vannak zsírban oldódó vitaminok,a szénhidrátok az idegrendszer,a fehérjék a mozgásrendszer építõkövei.

Ezt az arányt csak saját testedre szabottan tudod hasznosítani.

Minden jó amire évek után is azt tudod mondani,hogy jó neked.

A többi módszert felejtsd el.Én kipróbáltam a legtöbbet.

2014. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Paleolit táplálkozás,igenis javíthat az egézségugyi állapotodon,persze semmit sem kell feltételek nélkul követni.Én egy részét alkalmazom,sokan azt gondolják,hogy ez arról szól egyél sok húst,meg amit az ősember evett,nem ilyen egyszerű.Például én nagyon kevés húst eszek(90%-ban halat),de viszont a tejtermékekkel és a gabonákkal,cukrokkal kapcsolatban követem a paleolit táplálkozást.Igazából ez arról szólna,hogy most is élnek olyan természeti népek akik nem követik a nyugati táplálkozást és őket,elkeruli az úgymond civilizációs,degeneratív betegségek(szív és érrendszeri,rák,diabétesz,stb.)az ő étkezésuk hasonlít a paleolit étkezésre.Itt egy magyar oldal rengeteg informácioval: [link] Ajánlom figyelmedbe:A Kína tanulmány című könyvet is.
2014. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kína tanulmány pont a túlzott fehérjebevitel ártalmáról szól.

Hallgasd meg: Töth Gábor: A gabonákról őszintén. Keress rá így.

2014. jún. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én lassan 5 éve paleózom, és nagyon sokat segített. majdhogynem soha nem vagyok beteg, segített lefogyni, és sokkal boldogabb vagyok, tisztának érzem magam.. .szerintem érdemes kipróbálni..
2014. jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért az, hogy lefogysz, az teljesen természetes egy szénhidrátban szegény diétától. Ez nem érv a paleó mellett.
2014. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg 7 éve szénhidrátot számolok, napi 150, és azóta nem voltam beteg, nah? nah? nah??
2014. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!