Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normalis, hogy egy virusfertoz...

Normalis, hogy egy virusfertozes ennyire megvaltoztassa a verkepet? Extrém alacsony a limfocita szintem.

Figyelt kérdés
An neutrofil 88.2% az 50 es 70 helyett. A limfocita 3.9%!!!! a 20 es 40 helyett. A monocita rendben van. Az eosinofil szinten 0.3% a 2 es 8 helyett. A basofil rendben. Fokent a limfociataszam aggaszt nagyon. 4 napja hirtelen beteg lettem, magas laz, torokfajas, gyengeseg, es elkuldtek mononucleosis gyanujaval vervetelre. Az eredmeny szerint nem mononucleosis, hanem valami virus, de semmi komoly, pihenjek. Ez normalis a verkep eseten?? Az orvos ott errol nem mondott semmit en meg csak itthon vettem eszre.
2016. jún. 23. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a vírus fertőzés ilyen. Az immunrendszert is támadja és az immunrendszer kimerülhet.

A betegjogi listán a teljes körű támogatás megillet téged. Csak kérni kell. Kérj a dokitól magyarázatot és mondd meg, hogy most izgulsz és kell a tudat, hogy mivel állsz szemben.

2016. jún. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben:) köszönöm a valaszt. Szoval ez az alacsony szam normalis? Azt mondta, nem tudja milyen virus, majd kiheverem.... Es kit kerdezzek meg ezzel a lelettel? A haziorvossal, vagy menjek vissza a korhazba?
2016. jún. 23. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:

A házi orvos is tud erre válaszolni.

Ha vagy annyira jó állapotban, hogy bemenj hozzá, lehet megnyugtatásnak jót tenne.

2016. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!