Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Melyik gabonatej a legjobb? A...

Melyik gabonatej a legjobb? A szójatejek kivételével.

Figyelt kérdés
2016. nov. 10. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem gabona, de a mandulatejet szeretem.
2016. nov. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a mandula, mogyoró, zab és kókusztejet szerintem. Mind finom magába is. Az első kettőt kávéba is szoktam tenni.
2016. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
49%
Nekem pl. a mandulas kokusztej izlik a legjobban, a rizstej is finom de nem edeskes mint a kokusztej, a zabtejnek meg van egy kesernyes utoize ugyhogy azt nem ajanlom. :) Az Alpros es a Joyasokat probaltam eddig, azok biztos jok (es dragak sajnos)
2016. nov. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A rizstej egész finom, de a legegészségesebb a kókusztej (saját készítésű, vagy Aroy-D a legjobb).
2016. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
The bridge (olasz) rizstej
2016. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 P.G.B. válasza:

Bocs, de a szója az bab, nem gabona.

Zabtejet kostoltad mar? Ha gabonatejet szeretnel, szerintem eleg jo.

2016. nov. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó... Igazad van, nem fogalmaztam pontosan és valójában a TEHÉN tejen kívüli tejekre lettem volna kíváncsi.

Köszönöm a válaszokat. Most kókuszos mandulát iszom, egész jó.

2016. nov. 15. 07:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyéni ízlés kérdése, hogy kinek melyik ízlik.

De: ha boltban veszed, mindig nézd meg az összetevőket!!! Egy részük ugyanis tele van cukorral meg mindenféle mesterséges anyaggal, és így már távolról sem egészségesek! Én a Happy Rice natúr rizsitalt szeretem, abban nincs semmi mesterséges, és önmagától van enyhén édeskés íze, cukor hozzáadása nélkül. És még az ára is elviselhető. A Tesco-nak is van saját márkás, sz.rságok nélküli rizsteje!

2016. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alpro, Joya növényi tejekkel vigyázzatok! Az Alpro-t mindig telepakolják mesterséges vackokkal meg finomított cukorral. A Yojának is csak egy olyan rizsteje van tudomásom szerint, ami nem tartalmaz adalékot! Nem is értem, miért csinálják ezt... :(
2016. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!