Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Nektek mi oldotta meg hatékony...

Nektek mi oldotta meg hatékonyan a korpa megszűnését - lehetőleg természetes szerek érdekelnek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 08:23
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Igen, valószínűleg úgy van, hogy van, akinek beválik, másnak nem! Ez sok termékkel így van.


Lehet, hogy a korpák típusa is különböző(?) és ha így van, akkor érthető is lenne, hogy miért lehet változó a hatékonyság különböző személyeknél.


Régről ismertem valakit, akinek szintén működött a Nizoral, annak hatására ajánlottam egy ismerősömnek, neki pedig nem vált be - de ez már régen történt.


Egy családtagom miatt kérdezem amúgy, a fejbőre is szokott viszketni és piros foltok is szoktak lenni a fejbőrén.

2017. jan. 20. 19:32
 12/26 anonim válasza:
100%
Seboryn.
2017. jan. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 foregon ***** válasza:
100%
A www.biosampon.hu ról rendelt sampon nekem 100% ig bevállt, drága de alig kell belőle és természetes.
2017. jan. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az újabb javaslatokat!
2017. jan. 24. 08:50
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Belülről (is) kellene kezelni. Férjemnél a piros foltos fejbőrre, ami nagy foltokban korpásodott a gluténmentes étkezés vált be leginkább. Az emésztőrendszert kellene megvizsgálni, merthogy az immunrendszer 70%a itt található. Ha régóta fent áll a probléma és nem készítményváltás hatására jött elő, gyanítható, hogy allergiás/védekező reakció a szervezet részéről.
2017. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Nereida3 ***** válasza:
100%
Nekem is kénes sampon (nem jut eszembe a neve, Rossmannban lehet kapni, kicsi, be van csomagolva és zöld feliratos, 1300 Ft kb.), meg olívaolajos kenegetés előtte. De most, hogy sapkás idő van, visszajött megint. Korpásodás elleni samponok nekem zsírosították a hajam amúgy, pedig egyébként elég száraz.
2017. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
100%

Én ezeket ( [link] ajánlom, nekem bevált.

Ki kell választani a hajnak megfelelő kezelést, a hajmosást pedig az "SL" fejbőrtisztítóval (sampon helyett).Patikákban lehet kapni -a honlapon elérhető a lista.

Esetleg még a "Teafaolaj sampon"-t is meg lehet próbálni.

2017. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Ó, nagyon rendesek vagytok, komolyan!!! Köszönjük a sok tanácsot!



#15! Igen (a belső kezelést már én is említettem neki). Amúgy NAGYON sok zöldséget és gyümölcsöt fogyaszt, de mostanában kenyeret is szokott enni.

Régebben teljesen ki volt iktatva az étrendjéből a glutén, de úgy tudom, akkor is megvolt a problémája. (Nemrég szedett Emóciót, mostanában pedig Dr. Hummel gélt, amúgy pedig szedni szokott vitaminokat, jó minőségűt. Az Emóció és a gél szedésekor sem tapasztalt pozitív változásokat. Plusz valószínűleg allergiás pár dologra...)


#16! Kénes samponja van (talán Naturland márkájú), azt is csak néha meri használni, mert eddig még nem tudta beazonosítani, hogy mitől jön elő az allergia nála és fél használni - de fogom neki mondani, hogy muszáj néha kipróbálni, hogy mi a helyzet...


#17! Köszi, megmutatom majd neki a linket!

Teafát illóolaj formában szokott használni NÉHA és egyéb illóolajakat is (pl rozmaring, levendula), de szokott ezektől is tartani, hogy ne hozza elő az allergiáját. De most már jobban nyomon fogom követni az állapotát és megfigyelem én is, hogy pontosan mikor tüsszög, stb.



Szerintetek bőrgyógyászhoz érdemes lenne elmennie, hogy orvos diagnosztizálja, hogy pontosan mi a baj - vagy ez olyan dolog, amivel kinevetik az orvosok?

2017. jan. 24. 15:42
 19/26 ToBeOrNotToBe válasza:
Szódabikarbóna
2017. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Igen, az is biztosan jó, köszi!
2017. jan. 25. 08:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!