Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Nektek mi oldotta meg hatékony...

Nektek mi oldotta meg hatékonyan a korpa megszűnését - lehetőleg természetes szerek érdekelnek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 08:23
1 2 3
 21/26 borsika_77 válasza:
100%
Kókuszolaj és az EcoZ ichtiolos sampon. Ez teljesen növényi összetevőkből van, 350 ml-t vettem 1800 Ft körül és nekem nagyon bevált. Kezdetben a kókuszolajjal kiegészítve használtam, attól sokat javult 1 hét alatt, most már csak a sampont használom és nincs korpa. A testformabolttól rendeltem tavaly ősszel és még mindig van belőle :-)
2017. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%
Én 2 db tojással mosok hajat, és hátul a tarkómnál ahol korpás szokott lenni és hámlik már egy ideje érzem hogy sokkal jobb, csak nem merem azt írni hogy teljesen elmúlt. Úgy kell csinálni hogy különválasztod a fehérjét, azt felvered, a sárgáját összekevered 1-1 evőkanál valódi citromlével vagy 10%-os ecettel, (a citromra szavazok)- ha egy tojással csinálod egy evőkanál, ha kettővel akkor 2 ev. Na és összekevered ezt a cuccot a fehérjével. A fejbőrödbe masszírozd bele előbb, ha nagyon zsíros a hajad akkor a hajadba is, aztán mosd ki, lehetőleg ne túl meleg vízzel, mert akkor a fehérje része kicsapódik, és darabkák maradnak a hajadon, de könnyű kiszedni, és nem sok. Teljesen működik, szépen tisztít és ápol. Hogy hány tojást használsz az tőled függ, pl. hogy milyen hosszú a hajad. Nem büdös.
2017. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
47%
Nekem is korpásodott a hajam. Próbálkoztam samponokkal én is. A hajmosás módszerére esküszöm. Most a sapkahordós időben naponta mosom a hajam, jól át szoktam kaparászni, minden négyzet-millimétert, amennyire csak tudom, el is fárad a kezem a végére. Persze nem kaparom annyira, hogy fájjon, de azért elég jó erősen és alaposan. Le kell tisztítani rendesen a fejbőrt, simogatással ez nem megy. Samponváltás sem probléma.
2017. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Komolyan nagyon köszi, hogy ilyen sokan írtok!

Nem is gondoltam volna, hogy ennyien írnak majd.

2017. jan. 25. 15:07
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

# 2/


Laciból hurka lesz, a Lacikonyhán :D

2017. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Ó. :/
2017. jan. 25. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!