Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Vegyszerek nelkul, termeszetes...

Sweetchocolate kérdése:

Vegyszerek nelkul, termeszetesen. Ti hogy csinaljatok?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy ugy kezdodhetett, hogy a dezodort csereltem le szodabikarbonara (nagyon bejott), es valahogy ezutan egyre tobb mindent vegyszer nelkul. Furdes siman vizzel, fogmosas vizzel.

Olvassatok el dezodorok, tusfurdok osszetevoit!

Ti miket csinaltok termeszetesen, vegyszer nelkul?



2017. ápr. 14. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de a dezodor helyett hogy lehet a szódabikarbónat használni? Por vagy folyékony formában?
2017. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Por. Megmosom a honaljam, megtorlom. Utanna bekenem a szodabikarbonaval ami por formaban van. Nagyon hatasos. Izzadni izzadsz tole, de vagy nincs, vagy alig van kis szaga
2017. ápr. 14. 22:47
 3/16 anonim ***** válasza:
Alverde naturkozmetikum /rollon, sensitív/, vagy ezüstkolloid oldat spré.
2017. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Fürdéshez patikai mosakodókrémet használj!
2017. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Fogmosáshoz "Gyógyító ásványok" fogport javasolok.
2017. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

én már kb. mindent. nekem az ételekkel kezdődött, hogy arra figyeltem oda, aztán szép lassan mindenre.

dezodor nekem is az alverde, a szódabikarbónás nem igazán vált be. fogrém is bio vagy legalábbis fluormentes.

arckrém: valamilyen hidegen sajtolt olaj. gyógyszappannal mosok hajat, és kézmosásra csakis szilárd szappant használok.

mosogatásra, takarításra bio mosogatószert használok, egyedül mosásra használok normál mosógélt, de öblítőt sohasem használok.

kb. ennyi az összes vegyszerem, tudtommal nincs más.

2017. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: mosáshoz meg jó a mosódió, gesztenye (macerás megcsinálni, de legalább ingyen van, és 0 lábnyoma van), valamint mosószóda, NaOH.
2017. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Jöhet még :P
2017. ápr. 15. 19:56
 9/16 anonim válasza:
100%

Az én válaszom inkább az étkezésbe megy bele,de remélem ez is segít.

Fogyassz tönkölyös búzából készült kenyeret, illetve ha teheted ültess gyümölcsfákat,cserjéket,zöldségféléket,melyeket ne permetezz.Javaslom a nemesítetlen alapfajok vásárlásat vagy beszerzését.

2017. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha nő vagy, az eldobható betétet, tampont lecserélheted intimkehelyre és mosható betétre. Előbbit már használom, sokkal jobban szeretem, utóbbit csak tervezem. Mert ugye az eldobhatókban is van vegyszer bőven....
2017. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!