Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Vegyszerek nelkul, termeszetes...

Sweetchocolate kérdése:

Vegyszerek nelkul, termeszetesen. Ti hogy csinaljatok?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy ugy kezdodhetett, hogy a dezodort csereltem le szodabikarbonara (nagyon bejott), es valahogy ezutan egyre tobb mindent vegyszer nelkul. Furdes siman vizzel, fogmosas vizzel.

Olvassatok el dezodorok, tusfurdok osszetevoit!

Ti miket csinaltok termeszetesen, vegyszer nelkul?



2017. ápr. 14. 22:28
1 2
 11/16 Ignis Subdialis ***** válasza:
Mondjuk az orvosok szájából egyre többet hallani, hogy fölösleges (értsd árthat) folyton szappannal fürdeni (leoldja a bőr természetes védőrétegét), ahogy nőknek szintén káros állandóan vegyszerekkel (intimlemosó is) mosogatni a nemi szervek környékét, különösen pedig eltávolítani róla a szőrzetet (ami védi a hüvelybemenetet és így a hüvely érzékeny mikroflóráját). Plusz hozzátehetjük azt is, hogy az állandó mikrohullámú kitettséget, vagy kevésbé szaknyelven: mikrohullámú sugarak között tartózkodást is célszerű redukálni. Érdekes tapasztalatom, hogy ha olykor valamiért bekapcsolom kicsit a bluetooth-t az utcán/buszon, meg tudok számolni vagy 20 tök fölöslegesen aktív állapotban lévő eszközt magam körül, amit az emberek állandóan testközelben hurcolásznak, s tuti a wifi is aktív, meg persze alapértelmezetten a mobilhálózaton is ott lóg az cucc egyidőben. Simán labdába rúg vegyszer kockázati kategóriában...
2017. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk mit okozhat a wifi is :/ az is elofordulhat, hogy az evek soran osszegyult sugarzas valaki el rakot okoz, es ehhez hozzaadodhat a wifi is akar. De lehet hogy az illeto megussza a rakot. Sok mobilhivas fulhoz tartva se lehet tul egeszseges.
2017. ápr. 18. 09:59
 13/16 anonim ***** válasza:

Takarítószereket is lecseréltem réges rég, nem tudom, írta-e már valaki:

- mosás: mosódió, mosóparfüm, ecet, folttisztításra: nátrium-perkarbonát és kenőszappan

- takarítás: citromsav, ecet, mosószóda

- szennyvíz kezelés (ülepítőnk van) EM-Bio

- nem vegyszermentes kertből származó gyümölcs tisztítása is EM-Bioval történik

- 3. éve kertészkedek szántás nélküli vegyszermentes kertemben, rengeteg a tapasztalatom....

- betegségek kezelése: gyógynövények (köhögésre kakukkfűtea), propolisz (antibiotikum helyett), 100 %-os illóolajok (pl. herpeszre teafaolaj)

2017. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
szia utolsó, felkeltette az érdeklődésemet, amit a propoliszról írtál, rendeltem is egyet. tudsz példákat mondani, hogy miben segített? köszi
2017. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A propolisz altalanos immunerosito ugy tudom. Csak gyozzed megenni :D erdemes kenyerre csepegtetni, es ugy megenni. Eleg eros ize van kb.
2017. máj. 3. 20:23
 16/16 anonim ***** válasza:
A propolisz tenyleg nagyon hatasos. Nagypapam is fojton azt eszi es valahogy mindig pont o ussza meg a betegsegeket a csaladban :D
2017. dec. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!