Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Melyik kalória kalkulátort...

Melyik kalória kalkulátort használjam?

Figyelt kérdés

Szerettem volna megtudni az alapanyag cserém értékét,és hogy most kb mennyit ehetek naponta hogy be tudjam állítani a fogyásomat.

Három oldalon voltam de mind a háromnál más értékeket mutatott.

Tudna esetleg segíteni nekem valaki aki használt ilyet és bevált,vagy ki tudná nekem számolni?

28 éves férfi vagyok,175cm és 95kg,egyenlőre még nem sportolok és inkább ülő munkát végzek.

A válaszokat előre is köszönöm szépen!


2017. jún. 27. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

én a kaloriaguru.hu oldalt használom, szerintem nagyon klassz, elég széleskörű infót tudsz onnan szerezni szerintem

24/N

2017. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a választ!
2017. júl. 3. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a kalóriabázist használom, minden nap vezetem mit eszek és jól lehet követni, saját receptet beírni, mindenféle méretet feljegyezni :) Illetve tudom ajánlani a cronometert (angolul van), ott inkább csak 1-1 alapanyag tápanyagtartalmát szoktam lecsekkolni, nagyon részletesen kiírja, pl. minden eszenciális aminovasból kiírja hány g van benne, zsírokat is lebontja telített és telítetlen kategóriára, ásványianyagtartalmat is mondd.
2017. júl. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!