Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Baj ha sokat alszok?

Baj ha sokat alszok?

Figyelt kérdés
Este 7-8 orat alszok de,akar delelott es delutan is tudok 1-2orat aludni.Ebbol lehet baj is?

2017. aug. 30. 16:56
 1/5 A kérdező kommentje:
És ugy alszok hogy nem vagyok faradt
2017. aug. 30. 16:57
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat alszom, szeretek aludni egyszerüen. Szerintem nem gáz, nézd úgy, hogy a tested egy biológiai szerkezet, amit minél jobban kímélsz, annál tovább jó lesz :D Szóval aludj amennyit tudsz :D
2017. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kutatások szerint ha egyhuzamban többet alszunk 8 óránál akkor ébredésnél fáradtabbak vagyunk mintha kora reggel kelnénk. Ezért van az hogy ha valaki 9-10 óra fele kel fel és vissza alszik akkor kelésnél még fáradtabb lesz mint mikor elsőnek kelt fel. A délutáni 1-2 óra alvás az teljesen oké...nagy kaja után nem is árt egy kis a pihenés.
2017. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Én este általában 10 óra körül elalszom, és reggel 6 órakor magamtól ébredek./5 perc max.ide-oda/Tehát ez is 8 óra, és mivel nem költ semmi, ez kell a szervezetemnek. Viszont nappal én is ha fáradt vagyok, ha nem, akár délelőtt is tudok aludni 1-2 órát, meg délután is.Volt rá példa többször. Amúgy délelőtt dolgozok, de délután mindig alszok még vagy 2 órát.Én is szeretek aludni.
2017. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alvásminőség-függő.


Milyen hangulatban ébredsz? Hogy érzed magad, amikor "magadhoz térsz"?

2017. szept. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!