Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elég sokat késtem az iskolából...

Elég sokat késtem az iskolából ezért kitaláltam, hogy suli utan alszok, suli előtt tanulok, tvzek stb. Kb. du.3-4től ilyen este 10-11ig aludtam vagy volt amikor többet. Ettől mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Hogy micsoda? Szóval délután alszol, aztán egész éjjel fent vagy, hogy reggel ne legyen problémád abból, hogy nem tudsz időben felkelni? Ez nagyon nem egészséges, hiszen az iskolába már eleve a napod végén mész, előtte már órákig fent voltál, nehezebb koncentrálni. Ezen kívül nyilván nem tudod egész életedben ezt az életvitelt fenntartani, mert elég, ha jön egy délutáni program, vagy valami, máris borul a dolog, és nagyon-nagyon nehéz lesz visszaállnod.
2016. ápr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De miért nem fekszel le este időben? Akkor bizonyára fel tudnál reggel időben kelni. Ha dolgozni fogsz, senki nem kérdezi meg tőled, be tudsz-e érni. Ha többször késel, felvesznek helyetted mást. Ne szokj hozzá ehhez az életformához, ami ráadásul egészségtelen is.
2016. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóval átállnál az "éjszakás műszakba"?? Látni, hogy sosem dolgoztál éjszaka.. Elárulom, hogy ezt nagyjából pár hétig fogod bírni, utána nem. Jobban jársz ha inkább időben lefekszel, mondjuk este 10-kor, és reggel 6-kor simán felébredsz.
2016. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!