Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Meddig szabad egyhuzamban...

Meddig szabad egyhuzamban szedni a Dr. Csabai Grape Vital grapefruitmag kivonatot?

Figyelt kérdés

A leírásában nincs arra utaló rész, ami alapján azt feltételezhetném, hogy gázos a hosszú ideig történő alkalmazás, viszont több oldalon is olvastam, hogy nem érdemes hónapokig szedni a normál adagot sem, mert kipusztítja a bélben található jótékony baktériumokat is. Mostanság elég rossz a gyomrom és étvágyam (sok a savam) és kezdem azt hinni, hogy ez okozza a panaszaim, mert más nem változott az életmódomban. Viszont tényleg hatásos, amióta szedem, semmilyen nyavalyát nem szedtem be, holott régebben hetente kerülgetett valami kórság, szóval szedem én bőszen, ha szabad, ezek a tünetek nem gátolnak meg, kivéve, ha nagyobb bajt okoz.


Van-e esetleg valakinek valami tapasztalata vele, aki mondjuk régebb óta alkalmazza? Normál adagban, hosszú ideig, megelőzésre alkalmazva lehet káros, ha nem szedek mellé semmilyen más gyógyszert? Érdemes és szabad mellé probiotikumot adni, hogy helyrehozza a bélműködést?


20+/F


2017. nov. 17. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 6-8 hétig ajánlott szedni. Ezután érdemes egy kis szünetet tartani. Szedjél Gasztro 825probiotikumot. Ez a fajta eljut a megfelelő helyre, és rendbehoz.
2017. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! Még nem is hallottam erről az étrendkiegészítőről, de utánaolvasok és beszerzem. :)
2017. nov. 17. 23:11
 3/5 A kérdező kommentje:

Első Kérdezőtől lenne még egy kérdésem:


Tulajdonképpen a Pro Gastro is megvéd a fertőzésektől, 2-3 havonta felváltva lehet alkalmaznom a kettőt?

2017. nov. 17. 23:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Továbbá: létezik olyan baktérium- és vírusölő készítmény, ami a mostanság elterjedt gyomor-bélhurut ellen is véd?
2017. nov. 17. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Több éve szedem a Grape Vital grapefruitmag kivonatot, és semmilyen problémám nincs. Korábbi fertőzéseimet megszűntette, amire a többéves antibiotikumkúra sem volt képes. Az az előnye a szintetikus fertőtlenítőkkel szemben, hogy a saját flórádat nem bántja, így a gyomor-,ill. bélflórádat sem bánthatja. Ha viszont szedtél antibiotikumot, akkor arra nyugodtan gyanakodhatsz.

Az első válaszoló nem jól tudja a javallt adagolást, mert ilyen információ erről a termékről sehol nem olvasható. Szintetikus készítmények esetében valóban korlátok közé kell szorítani az adagolást, viszont a Grape Vital csepp nem szintetikus készítmény.

Amit a szedéséről tudni kell, hogy nem szabad éhgyomorra elfogyasztani, mert koncentrátum lévén irritálhatja a gyomorfalat. Étkezés közben és után fogyasztható.

Ha van még esetleg kérdésed, szívesen válaszolok, bár gondolom azóta helyreállt a probléma.

2019. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!