Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megettem egyhuzamban,1hamburge...

Megettem egyhuzamban,1hamburgert,2Gyros Tortillát,1 kínai rizs,1sajtos pogácsa,150g wasabis mogyorót, ez nagy baj?

Figyelt kérdés

Nagyon szép tervet eszel ki a fogyásomra, bár az még nem látszik.

Jelenleg 106kg 170cm vagyok.


Hetente 5max 6 napot edzek,és heti 1x azt edzek amit akarok de csak mértékkel hogy ne legyen éhség érzetem.


Edzésen: (jelenleg) 40perc 100as elipszis kardió+5perc levezetés....utána 20perc 5,5-os meredeken 5,5-ös sebességgel séta+5perc levezetés.


Lehet hogy holnap kirúgnak a munkahelyemről,mert összevesztem a főnök asszonnyal...(nekem volt igazam)


Mérgemben megettem 2gyros tortillát és 1 hamburgert....ettől alapvetően lenyugszom,de valamiért bementem a kínai a majd az Aldiba...gondolván.akkor már ma.tartom még a heti 1x I minden evédemet....ám ez az egy alkalom nagyon.sok volt mert mérges voltam.


Ez kb.4000kcal körül lehet.


Ez nagy baj szerintetek hogy most ennyit ettem?


Ismerek egy kaja evő bajnokot...úgy hívják Matt Stone...ő 10perc alatt evett meg 4,6kg makaróni tésztát és 2.lett 20dkg híján...és mégis sovány...pedig versenyei előtt mindig sokat edz....a versenyre...ha ez így van..akkor nem.lehet ez olyan nagy baj...nem....?


Köszönöm a válaszokat



2017. okt. 4. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Arról kéne leszoknod, hogy a stresszhelyzeteket/negatív élethelyzeteket kajálással kezeld.
2017. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan volt mint elszívni 1db cigit, papíron minimális bajod lehet tőle, gyakorlatban semmi. Viszont ha ez rendszeres akkor nagy baj.

Egészségedre!

2017. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
70%
Vigyázz a súlyodra, mert a végén cukorbeteg leszel, mint én. A stresszt, az idegességet ne zabálással vezesd le, mert rossz vége lesz!
2017. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!