Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mit gondoltok a csomagolásment...

Mit gondoltok a csomagolásmentes boltokról?

Figyelt kérdés

2018. márc. 14. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Azt gondolom, hogy sosem lattam meg olyat.
2018. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, de nincs a környékemen ilyen.
2018. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem láttam még ilyet. Bár egy riportban már láttam, de nem emlékszem, hogy konkrétan mi volt csomagolás nélkül. Szerintem macerás. Textil szatyor mindig van nálam, ha beugrom egy boltba. De hogy mindig fel legyek szerelkezve dobozokkal, tartókkal, az nem megoldható. Nagyon meg kéne tervezni, hogy mikor vásárolok és pontosan mit.

Ha jól emlékszem a riportra, problémaként az is felmerült, hogy az emberek nagy része erre nem áll készen, mindent még jobban összefogdosnának, összetúrnának, ami akár a minőség rovására is mehet.

2018. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Az ötlet nagyszerű, persze, ha nem műanyag zacskókba kell tenni a cuccot, mint pl. az auchan csomagolás mentes részén. Meg Magyarországon úgyse működne, mert tönkretenné a jónép :( Lopná, szétberhálná.
2018. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az alapkoncepció jó, csak a kivitelezésen van mit csiszolni. Igyekszem elkerülni a felesleges csomagolóanyag-pazarlást, textilszatyrokat használok, piacozni dobozokkal felszerelkezve megyek (de ehhez tényleg előre kell tervezni, ahogy már előttem is írták).
2018. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne.ha minden bolt ilyen lenne.
2018. ápr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!