Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Orsay boltokról vélemény?

Orsay boltokról vélemény?

Figyelt kérdés
Korosztály, árak, minőség?

2016. jún. 18. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Nem a stílusom. Az árak átlagosak. Minőség kb H&M kategória.
2016. jún. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kedvenc. Árak kicsit drágábbak az átlagnál, de nagyon jó ruhák vannak.Szerintem minden korosztály talál magának ott ruhát, aki szeret csinosan öltözködni.
2016. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Az ár relatív, mihez képest. Szerintem összességében nincsenek jó dolgaik, ami normálisan néz ki, az drága, de amit sose vennék fel szerintem az is drága ahhoz képest, amennyit szerintem ér.

Ha jól emlékszem nem igen vettem még ott ruhát, mert ami tetszett azt drágának találtam, ami meg számomra ár-érték arányban lehetne (ha normálisan lenne megtervezve) az csúnya volt.

Pl.egyszer nézelődtem, volt egy kb. ugyanolyan ruha a H&M-ben és az Orsayban csak utóbbiban negyedszer/félszer drágábban, én csak akkor vásárolnék ott, ha lenne olyan ruhájuk, ami tényleg nagyon megfog és sehol máshol nincs olyan, de ilyen még nem történt.


23/N

2016. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!