Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A7 7017 (A720)...

HMD kérdése:

Samsung Galaxy A7 7017 (A720) telefont mennyire nehéz beszerezni? Illetve mik a tapasztalatok a telefonról és a boltokról, azok megbízhatóságáról?

Figyelt kérdés

Hivatalosan a Samsung ezt a típust nálunk nem dobja piacra, viszont nekem méretben, tudásban és árban pont ez felelne meg. Az Árukereső kiadott néhány boltot (valamelyik csak webáruház), ahol árulnak ilyen készüléket. Ezek a boltok jó értékelést kaptak a vásárlók által, viszont volt mindegyiknél negatív vélemény is, általában a házhoz szállítással, vagy a garanciális szervizzel. De volt olyan is, amiben arra panaszkodtak, hogy a megrendelt és kiszállított termékről (nem feltétlen Galaxy A7) kiderült, hogy bontott, hiányos csomagolás, sérült a készülék, a kijelzővédő fólia mokkentva volt rajta, vagy utólag kártyafüggetlenített a telefon valami külföldi szolgáltatótól, tehát nem hibátlan, új termék.

Most akkor ez mi akar lenni? Külön-külön halásszák össze a "gyári" tartozékokat a dobozba, meg külföldről hozzák be őket használtan külső beszállítók?

Végül is az lenne a kérdés, hogy egy ilyen telefon mennyire szervizigényes, szóval mennyire kell félni attól, hogy küldözgetni kell majd szerelőhöz, illetve hogy a megrendelt termék egyáltalán tényleg új, originál-e, és nem akarnak-e átverni, utána meg rám hárítani a felelősséget, hogy "minden a leírtak szerint történt", meg "nincs ennek semmi baja". Vagy ezek csak ilyen nagyon ritka, egyedi esetek voltak? Mert szerintem akkor biztos, hogy pont velem is megtörténne. Pedig egy 110 ezer forintos telefonnál jó lenne, ha nem lennének ilyen problémák.



2017. aug. 8. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Barmi lehet
2017. aug. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Engem is erdekelne tapasztalat a telefonnal kapcsolatba
2017. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!