Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Csomagolásmentes- műanyagmente...

Csomagolásmentes- műanyagmentes bolt? Véleményetek?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikket, olyan boltokról, ahol pl: ha veszem paradicsomot nem műanyag zacsiba rakod bele hanem szövet szatyorba, vagy pl nincs zacskós müzli hanem ilyen kimérős van. Vagy hozol otthonról egy kis tároló dobozt és abba méred bele a müzlit, vagy a boltban lehet venni csatos üvegeket (1-2 euróért) és abba méred bele a müzlit. Annyira tetszik az ötlet, sajnos olyan sok szemetet termelünk (én is) de nem találkoztam még ilyen bolttal, pedig ha lenne tuti oda járnék bevásárolni, még akkor is ha előre meg kell terveznem a vásárlást, hogy na most ez meg ez meg ez kell, és akkor annyi dobozt viszek magammal. Ti mit gondoltok erről? Mennyire lenne népszerű egy ilyen bolt?

2018. márc. 14. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt Budaörsön, de bezárt. A magyarok nem becsülik az ilyet.
2018. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha be lennének csomagolva a dolgok de nem műanyag zacskókba hanem műanyag helyett komposztálható bioanyagokba vagy hagyományos csomagolóanyagokba. mint az üveg, a kartonpapír vagy a fém?
2018. márc. 14. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy fokkal talán jobb, de költségesebb, mint a sima nejlonzacsi, tehát megint ott kötünk ki, hogy a magyarok nem értékelnék, mikor a tescoban ingyen van a zacskó :(
2018. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Van ilyen bolt, Budán kettő is, a Katona József utcában és a Fő utcában, Pesten pedig a Nyugatinál.


csomagolasmentes.hu

nepazarolj.hu

2019. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!