Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Kezd kijönni rajtam a betegség...

Kezd kijönni rajtam a betegség, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Orrdugulás, rosszullét, torokfájás, hőemelkedés.

De érzem, lesz rosszabb.


2018. márc. 15. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem tudsz mit csinálni, mint veszel egy meleg zuhanyt és egy forró tea tátsaságában bebújsz az ágyba és várod sorsod jobbra fordulását. Sajnos nincs csodaszer ami megállítja.
2018. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszerezni a szükséges gyógyszereket: orrcsepp, C-vitamin, esetleg lázcsillapító, köhögéscsillapító, hurutoldó. Esetleg nagy adagban C-vitamin és Coldrex vagy hasonló bevétele.
2018. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sós vízzel gargalizálj naponta háromszor, és orrodba is sós vizes orrcsepp, én fél Rubophent vettem be a náthás fejfájásomra. Maradj otthon pár napig egyforma hőmérsékleten, egyél forró, csípős húslevest, igyál mézes citromos teát, ha van infra lámpád, az jó a náthára, orrdugulásra.
2018. márc. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fél rubophen az halottnak a kenet. Acc vagy neocitran, coldrex... ha bírja a gyomrod ezeket. Infralámpa vagy gőzölés az nagyon jó. Fekete bodza tea gyömbérrel és mézzel. Tantumverde vagy strepsils a torokfájásra. Kitartást.
2018. márc. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
C vitamint mindenkeppen szedj. Immunerősítő is jo stb.
2018. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ezt a linket csak azért, hogy tisztában legyünk vele mit is okozhatnak ezek a szerek nagy dózisban.


[link]

2018. jún. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!