Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Zacskós leves a halálos...

Zacskós leves a halálos okozója is lehet?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, de a pénzzel nem igazán bánok jól, pedig én dolgozom meg érte.


Példaként: Ecco 56.000ft-os cipőben, és 32.000ft-os farmerben mászkálol de pólóm már csak a kínaiból van és minden nap egyhangúan valami rizses zöldséget eszem.


Apám a pénz beosztása végett arra akar rávenni, hogy zacskós levesekre szokjak rá, mert hogy az "olcsó", de én nem akarok azt enni, pedig kis koromban csak "Visut"t ettem.


Nagyon sokat olvastam a "Hozzáadott adalékanyagokról" amit röviden "E" számmal jelölnek. E300 alatt minden anyag természetes, E300 fölött minden mesterséges és a leg brutáliabbak az E400-asok.

Ezek az állomány javítok, és hasonlók.


Van egy olyan érzésem hogy a sok mesterséges Hozzáadott "E" miatt, akár a halálomat is okozhatják ezeket a levesek.

Vagy az is lehet hogy agy károsodáat szenvedek, de ki tudja, talán izom lazítást is eredményezhet mely a szív megállásához is vezethet, de még azt is meg merném kockáztatni hogy ezek az anyagok Génmódosítást azaz mesterséges manipulációt hozhat létre melynek hatására akár a mellem is megnőhet mint egy nőé vagy a szempillám tovább nő, szóval hormonális változásokat is okozhat a szervezetben.


Ti mit gondoltok erről?



2018. ápr. 19. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy volt jópár éve ebből népharag. Mindenki fel volt háborodva a sok E-betűs kiegészítőn az ételekben. Erre a gyártók kiírták az adalékanyag nevét és a sok faszparaszt egyből megnyugodott. Például E621 helyett kiírták, hogy nátrium glutamát azt jónapot. Arra akarok kitérni, hogy szinte mindenben van adalékanyag és a levesektől nem fogsz meghalni...
2018. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
mitől is lenne olcsó a zacskós? inkább főzzetek kétnaponta egy nagy adag paprikáskrumplit, rizsát, lecsót, oldalast krumplistésztát rakottkrumplit ezt két napig tudjátok zabálni sokkal olcsóbb de sokkal laktatóbb is
2018. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mértekkel fogyasztva semmi bajod nem lesz az adalékanyagoktól. Az e szamok nagy része ártalmatlan anyag. Nézz utána melyik nem és azokat érdemes kerülni. Mértéktelenül az alma is káros.

Ettől függetlenül zacskós levesen élni nem túl egészséges, inkább azért mert se vitamin se tápanyag nincs benne ami építené a szervezetet. Olcsó levest idényzöldségekből is lehet főzni sóvalcmeg fűszerekkel. Árban majdnem ott vagy mint a zacskóssal tapanyag meg.vitamin mennyiségben viszont össuehasonlíthatatlan a kettő. Sok olcsó és egészséges étel kalható. Pl. Koklricadara, köles, gersli, tésztafélék, krumpli, barnarizs. Ezeket lejet váltogatni különböző feltétekkel. Mondjuk nem értem miért kell 50ezer ftos cipő ha normális kajára se tellik? A 6ezer forintosba nem lehet járni? De 15ért biztos kapsz olyat ami 3 évig kitart legalább és jól is néz ki. Meg kéne tanulni, hogy nem a drága cuccoktól leszel valaki, és nem ks feltétlenül jobbak mert rajta van egy márkajelzés. A turkálóban vásárolt ruha is lehet csinos aminek darabja max 500ft. Nem értem ezt a hozzáállást? Nem nagyon fogsz boldogulni az életben ha kevés fizetésből veszel drága dolgokat. Ezt.rongyrázásnal hívják és a gazdagok meg az értelmes emberek ki is röhögnek érte. Majd mikor a haverod aki most olcsó de csinos cipőbe nár lakást vesz abból a pénzből amit te kidobtál az ablakon rájössz, hogy mennyire nem a cipő márkája számít.

2018. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szenes43 ***** válasza:
75%
Nekünk itthon mindig van zacskós leves tartaléknak s ha valamit gyorsan elő kell kapni,főtt ételt akkor gyorsan megcsináljuk. Van aki meg egy hétből öt napot hamburgert eszik a melóhelyéhez közel és elvan vele. Előbb végzed te a nagyzási hóbortod miatt valami szeméttelepen mert lecsapnak és lehúzzák rólad a márkás cuccot.
2018. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!