Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire károsít egy fiatal...

Mennyire károsít egy fiatal szervezetet a havi pár zacskós leves?

Figyelt kérdés
Vifon, Smack, és az olcsóbb, 60-70 forintos, pár perc alatt elkészíthető tésztás levesekre gondolok. Ha 17 évesen havi pár alkalommal (2-3-4) eszem, okozhat gondot a későbbiekben? Tudom, hogy rengeteg ízfokozó stb. van benne, de finom, és itt kezdődnek a gondok.
2016. jan. 13. 13:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Igyekszem csökkenteni, és el is telik úgy, akár több hónap is, hogy nem fogyasztok. Csak, az íze mellett elborzaszt a több soros összetevő.
2016. jan. 13. 13:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Épp valamelyik nap néztem erről műsort. Ha nem viszed túlzásba akkor nem lesz tőle bajod.
2016. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem minden nap és nem csak ezt eszed akkor nem gáz.


Ezerszer inkább egyél zacskós levest, minthogy dohányozzál, igyál vagy drogozzál.

2016. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3! "Ezerszer inkább egyél zacskós levest, minthogy dohányozzál, igyál vagy drogozzál." Jot derültem!
2016. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mértékkel szabad csak fogyasztani. Heti 1 belefér.
2016. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!