Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ma méregtelenítek először,...

Ma méregtelenítek először, normális, ha gyengébbnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Répát ,répalevet ,céklát eszem ,zöld teát és lúgosító teát iszom ja és 1 banánt ettem ! A vérnyomásom is elég alacsony ... 88 /64
2010. jún. 25. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:

A vérnyomásodra válaszolni nem tudok.


De az normális, hogy gyengébbnek érzi magát az ember méregtelenítés során. Bár, hogy rögtön az első napon? Hát nem tudom,lehetséges, hogy kéne neki még egy -két nap, mire a méregtelenítés kellemetlen tünetei előjönnek.

De arra vigyázz, hogy ha van valamilyen betegséged, nátha, stb, akkor ne kezd méregteleníteni, mert olyankor nem szabad.

2010. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és lehet, hogy attól vagy gyenge, hogy csak egy db banánt ettél. Az elég kevésnek hangzik, azért táplálkozni kell.
2010. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy gyengének érzed magad, olyan is van, hogy valaki a méregtelenítő kúra elején belázasodik.
2010. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Eleve hülyeség méregteleníteni, arra ott a veséd meg a májad. A lúgosító teában nem tudom, mi van, de a többi nem indokolja a gyengeséget, sőt!

Az viszont igen, hogy nem ettél.


A vérnyomásod egyébként is alacsony, vagy csak ma? Mert ha csak most, akkor azonnal egyél valami normálisat, és irány a doki.

2010. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Ja, és NINCS olyam méreg az emberi szervezetben, amit répalével ki lehetne hajtani.

És semmilyen körülmények közt nem lázasodunk be a gyümölcslétől.

2010. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Általában alacsony !
2010. jún. 25. 13:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag semmit nem ettél szóval nem kellene meglepődnöd.
2010. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3/4 resz s.repa + 1/4 zeller le = 3 dl-t kellene meginnod ehgyomorra es amikor rendeszeresen fogyasztod ezeket a zold leket, akkor nem fontos, hogy kulon meregtelenitest vegez.

En neha a zellert elhagyom, es adok hozza retket, ceklat, vagy uborkat pl.

Vagy pedig sima narancs, szolo, dinnyevel kezdem mindig a napot, de nem szoktam gyenge lenni, mivel ehgyomorra vegzem, igy tisztitja a szervezetemet, viszont ugyanakkor ellatja energiaval. Reggelizni nem szoktam, csak delben kezdek el etkezni.

70 kg-rol igy fogytam le, es megvaltoztattam az etkezesi szokasomat, igy igyekszem mindig termeszetes alapanyagu

elelmiszert vasarolni, s nem etkezem gyors fozdekben.

20 kg-t sikerult leadnom es azota is tartom a sulyomat,

de a zoldseglet folyamatosan fogyasztom, 1-2 honapot szoktam kihagyni.

2010. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!