Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ha elhagyom a Tejtermékeket,...

Ha elhagyom a Tejtermékeket, nem lesz Kalcium-hiányom?

Figyelt kérdés
Növényi táplálékkal lehet pótolni?

#tejmentesség-kalciumhiány?
2019. jún. 18. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék meglenni tej nélkül! De amikor kihúzták a fogamat, el voltam tiltva tőle egy hétre. Mandula tejet vettem, nem olyan mint az igazi, de elment... Abban van kalcium. Mesterségesen tesznek bele. Egyébként sok étrendkiegészítő tartalmazza. Jobb híján az is megoldás lehet.
2019. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha növényi tejjek pótolod akkor nem mert abba tesznek kálciumot. De vehetsz pezsgőtablettát is. Nekem nincs hiányom a kálciumból ellentétben a fehérjével mivel nagyon imádtam a tejtermékeket már sajnos.nem ehetek.
2019. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Szerinted, a tehéntejbe hogyan kerül Ca, ha a tehén maga nem iszik, nem eszik tejterméket???


ZÖLDSÉGEKBŐŐŐŐL!!!!

2019. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, be tudod vinni a kalciumot:

[link]

[link]

2019. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információkat, próbálkozom...
2019. jún. 19. 09:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok kálcium van a szezámmagban is. Azt sütibe is belerakhatod, én a pogácsába bele szoktam sütni. Az igaz, hogy az ízét nem érezni, de az élettani hatása jobb.
2019. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!