Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ez lehetséges hüvelyes ételtől...

Ez lehetséges hüvelyes ételtől? /pl:borsó/

Figyelt kérdés

Két napja görcsöl a hasam,folyamatos szelek kínoznak,bal oldalon a hasam alján éles szúró fájdalmam van.

Korábban már volt ilyen,ezért nagy kínok árán kértem hogy vizsgáljanak ki.

Gasztroenterológus kért székletvér vizsgálatot,ez negatív lett,tenyésztés,baktérium,fertőzès,illetve parazita negatív.

Nutritiv allergia panel szintén negativ.

Espumisant veszek be,de nem tudom mi lehet velem,ez annyit segít hogy oldja a szelelést.

Az eredményeimet visszavittem ott azt mondták semmi bajom.

Teljes vérképen se gyulladás,semmi minden rendben.

Mégis mi lehet ez?



2019. júl. 22. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges igen. Szerintem allergiás lehetsz valamilyen ételre, ételekre. Enzim hiány is lehet. Egy jó minőségű probiotikum megszüntetheti a problémádat.
2019. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hú, de túlbonyolítottad, azta! Mr, CT nem volt?

Felfújt a borsó, feszül a beled. Ezért fáj. KB mindenkit felfújnak a hüvelyesek (bab, borsó, lencse, stb). Nem kell ám temetni magad!

2019. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj kedves utolsó nem én bonyolitottam túl!

Ezekre küldtek el.

Többször többfajta ételtől rosszul vagyok,ezért mentem orvoshoz.

A borsó egy példa,de teljesen szerteágazó mikor mitől vagyok sz@rul.

2019. júl. 22. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így éltem le az utóbbi 20 évet. De ma már nem eszem semmi tartósított kaját, teljesen fűszermentes lettem, és a gyári csomagolt élelmiszereket kerülöm. A hagyma, a paradicsom, a műpaprika, és az összes "mű" dolgot kerülöm. A patikában veszem a sót is. Így végre tünetmentes vagyok, és már tudok élni is. Magam sütöm a kenyerem is. 8-10 fürj ellát tojással. stb.
2019. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!