Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyiket ajánlanátok a kettő...

Vok! kérdése:

Melyiket ajánlanátok a kettő közül, kezdő e-cigisnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van kettő darab termék amelyek közül nem tudom eldönteni melyik jobb vagy melyik rosszabb. Az első Egy Joyetech eGo AIO. A második egy Eleaf iJust 3.

Tudom hogy az Eleaf nagyobb játékos az eGo-nál de szeretném a ti véleményeiteket is kikérni a dologról. Úgy teljesítmény, használtság. Várom a tapasztalatokat. Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2019. júl. 24. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
a leszokást
2019. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik egy MTL cigi, ami a dohányzást utánozza (először szádba szívsz füstöt, aztán tüdőzöd), másik meg egyből tüdőre megy, ráadásul 2x annyiba kerül.


Egyébként ego aio elég problémás, a porlasztók nem sokáig bírják (sokszor 1-2 nap). Ha rám hallgatsz, és most saját tapasztalatból beszélek, valamilyen Vaporesso terméket veszel. Azok a porlasztók hetekig elmennek.

2019. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előzővel, az aio azért nem jó, mert túl egyszerű, amint megszereted és egész nap elkezded használni, több ezer ftot költesz hetente a porlasztóra, valamint nagyon hamar elkezd szivárogni, gyenge minőségű

egyébként egész jó füstöt csinál, és jól tolerálja a különböző liquideket, nem beszélve arról hogy nem kell szerelni, tehát első próbára alapból nagyon jó eszköz, csak gyenge minősége és a porlasztók szintén gyenge minősége miatt nem lehet ajánlani


a másik meg túl haladó, az nem lesz jó elsőre


SMOK-ok között a 20ezres kategóriában nézegess

2019. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben, Köszönöm szépen a segítséget nektek. És még így utólag Smok és vaporesso Termékek közül egyet egyet tudnátok ajánlani leginkább DL-re használnám. Előre is köszönöm.
2019. júl. 30. 12:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
keret?
2019. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nem értem miért akarsz DL-el kezdeni?

MTL-t ugyanúgy letüdőzöd csak először a szádba szívod be mint a cigit. ha egyből DL-el kezded szét fogod köhögni magad...

2019. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem Köszönöm. A keret az most lehet akár 20/25 ezer(elsőre nem akarok költeni sokat). Akkor egy olyat szeretnék amin lehet szabályozni a levegőzést egészen MTL-től DL-ig mind a kettőt tudja.
2019. júl. 31. 08:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az nem csak a levegőzésen múlik, hanem a porlasztón is. Egy kis lyukú 1,5 ohmos porlasztót nem tudsz tüdőre kapni hiába nyitott a levegő a készüléken, a porlaszó maga kevés levegőt enged át, mert kicsik a lyukak. Esetleg egy ilyen szettet kéne megpróbálni:


[link]


Ebbe van MTL és DL porlasztó is, csak figyelj rá, hogy nincs benne akksi, azt még külön kell venni. 18650-es kell.


[link]

2019. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, még annyit hogy egy porlasztó mennyi ideig bírja? mennyi idő után kell nekem beletennem majd a másikat? és honnan fogom azt tudni hogy már nem jó ami benne van? (bocsi még nem vagyok toppon ezen a témán)
2019. aug. 1. 08:48
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Használat függő, 1-2 hétig simán bírja, akár 1 hónapig is, főleg az mtl porlasztók. Érezni fogod, mikor kell cserélni, szívás közben érzed, hogy nagyon kaparja a torkodat/ alig jön füst/ nagyon gyenge, nincs íze a liquidnek. Arra figyelj minden új porlaszó berakásakor, hogy pár csepp liquidet cseppents a fehér vatta részére, majd miután összetekerted és feltöltötted liquiddel, várj egy 10-15 percet.
2019. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!