Vape - Gyakori kérdések
Keresés egészség - dohányzás témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Vettem külföldön e-cigit, kipróbálás képpen. Ma fogyott ki, de az akkumulátor miatt nem akarom a háztartási hulladékok közé, vagy az utcai kukába dobni. Ha nektek elfogy, hová viszitek az üres cigit, hol adjátok le?
Ha kimutatja, akkor mennyi idővel előtte kellene abbahagyni, hogy ne mutassa ki?
Ha jól emlékszem 2500-as volt, 2022/23-ban vettem. Esetleg van, aki árul ilyet? (Az is jó ha nem a 2500-as kiszerelésben)
A múltkor mikor egy húzamosabb ideig nem szívtam akkor jöttek elő és azóta tartanak, de sehol nem találtam rá pontos forrást, hogy emiatt lehetnek-e.
Ugyan akkorának látom a képen mint a 80.000 puffos vapsolot. Akkor mégis hogyan férhet bele még annyi liquid? Ráadásul csak egy ezressel drágább. Csak marketing? Aki használt ilyet írja le a tapasztalatait.
vagy mondjuk vapet?
igazábol már egy ideje vapezem csak az előzőt az egyik haverom hozta, és most meg szükségem lenne egy újra
Kíváncsi vagyok rá, mert én viszonylag "idős" vagyok és még nem cigiztem soha, vapelni szoktam, de azt se sokszor.
Ugye pár napja barátommal beszélgettünk a vape-ről és ő (meg egy random kommentelő a TikTokon) azt mondta, hogy a hagyományos cigivel ellentétben a vape-től SOHA nem gyógyul meg a tüdő, visszafordíthatatlan a vape okozta károsodás a tüdőben. Viszont a ChatGPT azt...
Nem az eldobhatós vackokra gondolok pl.: elfbar,pocco stb hanem az utántölthetős rendes vape érdekel. Mi a baj azzal ha valaki gőzöl? Nem immitálok vele dohányzást hisz köze nincs hozzá,lehet teljesen nikotin mentes is, sokkal kevesebbet árt a környezetnek mint a...
Ne arra gondoljon senki, hogy nem bírok ki nélküle egy napot sem, hanem hogy 1-2 naponta előkerül, kb. 10-20 slukkra és ennyi. Ez mennyire baj?
Van olyan akinél okozott nehézlégzést?
A szivo reszenel latszanak (iznek megfelelo (bananos-epres)) sarga cseppek, belulrol at is vette mar a sarga szint a szivo resze, illetve a szurke gumin is latszodnak a sarga cseppek. Elfbar sweet kingrol van szo. Hibas lenne a cucc?
4 éve vape -et használok csak. Chat gpt-t kérdeztem. Volt már egy barnás sárga hányás.
Nemrég vettem egy 15.000 slukkos pocot. Számításaim szerint bírnia kellett volna 2 hónapig de egy hónap múlva ki is fogyott úgy hogy nem csak azt (ilumát is) szívtam. Szóval kinek mi a tapasztalata ezekkel a készülékekkel?
Nem kellenek troll kommentek!!
Nem kérek ,,szokj le a cigiről" kommentet!
Van ilyen Vape estleg Elf Bar?
Rendelni szeretnek 50db vapsolot.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




