Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a Nikotin tapaszt?

Figyelt kérdés
Holnaptól le akarom tenni a cigit vettem tapaszt de nem tudom mikor kell feltenni akkor amikor hiányzik már a cigi vagy reggel a cigi után? (holnap reggel még egy cigi kávét szeretnék és onnantól letenni)

2019. aug. 12. 09:14
 1/2 anonim válasza:
Szia, először is kerüld a szituációkat, ami miatt rágyujtánál - kávè, cigi, sör cigi, buli-cigi. Ugyebár az agyad összekapcsolja ès sóvárogni fogsz èrte. A tapaszra rá van írva, lassú felszívódású, de túl lehet azt is adagolni. Èn reggeli rutinom után tennèm fel. Amúgy meg szerintem egy ló... a tapasz. A dohányzás maga fog hiányozni nem a nikotin..Egy e cigi, pl vagy vizipipa jobb lenne melyben a nikotin adagot tudod csökkenteni.Èlettani hatásuk azonban ezeknek se a legjobb èn pl allergiás vagyok lehet a liquidre.
2019. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Azóta már használom a tapaszt... Szerintem nagyon jó nem kívánom a cigit mellette pedig nem nagyon tudom elkerülni a cigis szitukat... Én mindenkinek merem ajánlani... (már alapból a 15 mg ossal kezdtem és elég a 25 mgot sokalltam már hallásra is pedig napi egy dobozzal szívtam)
2019. aug. 21. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!