Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Erős dohányosoktól kérdezném...

Erős dohányosoktól kérdezném - nektek van kedvenc, megszokott cigitek, vagy többfélét is szerettek, vagy mindegy, milyet szívtok?

Figyelt kérdés
Ha van egy kedvenc márkátok, mi az, és ha valamiért nem juttok hozzá, csak másik fajtához, azt hogy bírjátok?

2019. aug. 14. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dunhill arany színű,ha nincs narancs vagy fehér szofi
2019. aug. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az erős dohányos az aki sulyzóval a kezében megy cigizni?
2019. aug. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdezem, mert egy családtagom csak és kizárólag narancssárga Szofit szív, elég sokat. Nyaraláskor nem tudott ilyet venni, nehezen talált hasonlót. Alig várta, hogy itthon megint a kedvencét szívhassa. Kicsit olyan érzésem van, mintha nem is a nikotin lenne a függősége tárgya, hanem maga a Szofi...
2019. aug. 15. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan hozzaszoknak 1 adott cigi izehez.en pl csak dunhillt "tudok" szivni

Sokaig kek ld-t szivtam,ma mar ranezni sem tudok kb

2019. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Más ízük van.... Ez kb olyan hogy én a Colát szeretem csak azt iszom.... Persze ha nem lehet kapni akkor nem fogok szomjan halni akkor veszek vízet vagy fantát, de ha már lehet kapni akkor megint colát fogok inni...
2019. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Arany Dunhill és arany Marlboro
2019. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok erős dohányos, de én mindig csak szürke(arany) Dunhillt szoktam szívni, esetleg haverom ha megkínál akkor narancs Szofit, az is jó egyébként még.
2019. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!