Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elszivtam egy cigit és azóta...

Elszivtam egy cigit és azóta köhögök?

Figyelt kérdés

1 hete életem első cigijét szivtam el..

nemtudtam hogy kell:D

elég erősen szivtam és utánna majdnem hánytam..

azóta megállás nélkül köhögök?

Viccen kivül kérdezem ez a köhögés normális?

választ köszönöm!



#dohányzás #cigaretta #normális #köhögés #megállás nélküli köhögés
2019. aug. 19. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Dohányosoknál ez nem ritka, mivel a tüdő megtelik égés termékkel, korommal, kátránnyal, valamint a nikotint sem nevezném testbarátnak, lévén idegméreg. (Ezért használják hígítva rovarölő szernek is. Ha rászoksz, ez ezzel jár, mivel a tüdő kis csilló hámsejtjei próbál ettől a szennyeződéstől megszabadulni, és emiatt a köhögés. Valamint tagadják-e, vagy sem: előbb-utóbb tüdőrákot okoz.

Nem ettől leszel felnőtt. Csak mondom. Mert tiniként én is ezt hittem, és bár sosem tüdőztem le, csak az orromon fújtam ki a füstöt, ahhoz elég volt, hogy polip (jóindulatú daganat) legyen az orromba, és nem is csináltam hosszabb ideig, de alig tudtam letenni.

2019. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Orvos mit mond?

Elmehetek?

2019. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, de lehet allergiás vagy valamire.
2019. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
75%

Normális, olyan szempontból, hogy a cigi füst hemzseg a méreganyagoktól, amik erősen irritálják a légutat és a tüdőt.


Azt tanácsolom, hogyha a jövőben folytatni szeretnéd a dohányzást, akkor azt semmiképpen ne cigaaretta formájában tedd és keress egy alterntívát helyette.

2019. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!