Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » IQOS-t használ itt valaki?

IQOS-t használ itt valaki?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalaitok?
2019. aug. 31. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én igen. Szerintem eléggé jó. 1 hónapja használom. Azóta nem gyújtottam rá normal cigire. Teljesen kielégítő. És legalább rendes dohányt szívsz és rendesen a szűrő végét veszed a szádba. Az e cigi nem jött be. Szerintem az borzalmas és nem kielégítő. Ugyanúgy kívántam a cigit és szar is volt az a kemény vackot szívni. Ez meg így, hogy dohányt szívsz, nikotinnal, tudod mi van benne, és nem ég el, csak dohanypára van: sokkal egészségesebb, mint más. A vízipipára hasonlít.


Nekem bejött és bátran ajánlom. Viszont a reklám szöveg, hogy ha például önhibából tönkreteszed kicserélik vagy két hét után az árát, az nem egészen úgy van ahogy mondják. Ha pl tönkre megy Akkor ugyfelszolgalatra telefon (hiába viszed oda vissza ahol vetted ott nem segítenek) és egyeztetsz időpontot..egy két hét múlva kijönnek. Elviszik. Megnézik mi baja és utána kapod vissza. Tehát érdemes kettőt venni, ha az egyikkel baj van. Nekem nem volt bajom vele, de ismerősömnek beleesett a vízbe és 1 hónap volt mire kapott egy újat.

2019. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezek szerint az iQOS jobb, mint a többi hasonló termék, mint például a Kent GLO?

A Kent GLO-ról láttam egy tesztet, abban azt mondja a tesztelő, hogy rossz, égett szotyi íze van.

https://www.youtube.com/watch?v=0bqzgOPrYPA

2019. szept. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az nemtudom milyen, de az iqosnak kellemes az ize. Sokkal jobban érződik a dohány, mint a sima ciginél.
2019. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egészség szempontjából is jobb? Például lépcsőzés, hosszabb séta, sport már kevésbé kifullasztó rendszeres iQOS használattal?

Ha igen, akkor egy rokonomnak mindenképpen ajánlani fogom. E-cigizek néha, de rokonomnak ez nem tetszik, igaz nem is próbálta ki, mert nincs az e-cigiben igazi dohány. Van viszont ebben az iQOS-ben.

A dohányboltos árakat nem ismerem. Olcsóbban jön ki egy iQOS készülék (erről csak külföldi árat találtam, ami 35 ezer forintnak felelne meg) és hozzá a havi patronok (erről árat nem találtam), mint a hagyományos kézzel töltött (zacskós dohány+tölthető papírcigi)? Rokonnak az is szempont, hogy ne kerüljön többe, vagy olcsóbb legyen.

2019. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2.4 iqos-t vettem 20.000 Ftert, a heets bele (20 szal) 1200-1300 Ft kornyeken van. Nem olcsobb sajnos.
2019. szept. 5. 16:23
 6/12 anonim ***** válasza:

Iqos 2.5 20000 ezer a iqos3 az 35000 ezer a dohány az 1300, tisztító pálcika 200-240 ft ,de lehet fultisztito+ecettel tisztítani.


Az,hogy egészségesebb e az passz. De mindenkeppen egészségesebb, mint a sima cigi vagy az az e cigi...

2019. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Iqos 2.4
2019. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na tehát... :D


Iqos 2.4 20 ezer

Iqos 3 35 ezer

2019. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Viszont annyival egeszegesebb, hogy a tüdőbe nem rakodik le annyi cucc és a régi cuccot ami le van rakodva az kifogod kohogni. Szóval érdemes köptetőt is venni és azáltal gyorsabban tisztul ki a tüdöd
2019. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm a segítséget. A készülék még jó árban is van, ezek szerint olcsóbb, mint külföldön. Azt hittem, hogy a hozzá való cigaretták is olcsók. Az volt a tervem, hogy az olcsósággal beszélem rá a rokonomat. Ketten a feleségével szívnak el havonta kb. ennyiből töltött cigit, mármint maximum olyan 30-40 ezer körüli pénzből (nem tudom, honnan veszik a zacskós dohányt és a tölthető cigihüvelyeket). iQOS-ben nem lehet elszívni egy tetszőleges hagyományos cigarettát? Próbálta már valaki?
2019. szept. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!