Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A füvet lehet teljeen magában...

A füvet lehet teljeen magában szívni?

Figyelt kérdés
nm vagyok vmi nagy szakértője..sokat nm tudok róla.ezértis kérdezem ha csak simán fűböl csinálok egy cigit attól lesz vmi bajom?ésha ráiszo kaz mérbaj?
2010. júl. 14. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%

*Es ha ra is szoksz mert baj.

Bocs csak javitottam:)

Es azert baj, mert tonkreteszed vele az egeszseged, es tiszta fuggo leszel, aztan sirhatsz, hogy nem tudsz majd megszabadulni tole. Na meg a penz is.

NEM ERI MEG!

2010. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Kiég a tüdőd. És meghalsz akkora adagtól, vagy igen rövid lesz a cigid. És pazarolsz. :D

Rászokni nem fogsz, mivel nem igazán lehet, legfeljebb ha egy nagy nulla vagy és nincs életed, és menekülésnek tépsz be minden nap háromszor. De ha annyi pénzed van, akkor meg úgysem lehetsz depressziós... na mindegy, nem filózok.

2010. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Hidd el nem fogod megbanni, ez csak egy jo tanacs volt.

2010. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem vagy szakértője, vagyis fogalmad sincs a témáról, akkor eszedbe ne jusson megtömni egy cigit fűvel és elszívni, mert a mentő fog elvinni, már ha lesz valaki, aki kihívja neked. először olvass a neten a témában, vagy kérdezz meg tapasztaltabb ismerőst, és kizárólag csak tapasztalt füves felügyelete mellett próbáld ki.
2010. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
azért nem fogsz belehalni. ha van annyi pénzed csináld. de ne egyedül.
2010. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Hogyne lehetne.Csak sokkal erősebb, és igen pazarlás, és max bealszol tőle, ha ráiszol akkor meg behánysz vagy nem tudsz megmozdulni sem, bele nem halsz.
2010. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg egy k*rva nagy barom aki drogozik.
2010. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
a kérdésre válaszolva lehet csak fűből csinálni cigit bár eléggé be lehet tépni tőle, és a fűre pia dolog... hát nem szerencsés egy tudattágítót egy tudatszűkítő szerrel keverni, főleg azért mert tuti hányás és kegyetlen másnaposság lesz a vége :D
2010. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

mosthallotam h 1 grammból 5-10 füvescigitlehet csinálni

szal akk mennyi a cigi ésa fű aránya a jointban?

2010. júl. 15. 01:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le egy-két tépős haverral, és kérd meg őket, hogy avassanak be, mutassák meg, mit, hogyan kell csinálni, a tekeréstől a szívásig. Akkor minden kérdésedre választ kapsz. Ha nincs kedved, nem is kell velük szívni, meg fogják érteni, ha normális haverjaid vannak.
2010. júl. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!