Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A mentolos cigi olyan, mint a...

A mentolos cigi olyan, mint a pattintós mentolos vagy másabb?

Figyelt kérdés
Mentolos pattintósat már szívtam, de olyat ami alapból mentolos még nem. Másabb mint a pattintós?

2019. szept. 16. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
a pattintós(ami még van szivarka) olyan,hogy valami izésítésű gömb alaku cucc benne van,azt szétnyomod. Erdei gyümölcsös szivarka amit vettem még dohányoztam, évekkel ezelőtt. De régen volt olyan,hogy egyszerre kettő volt benne,egy málnás,meg ribizli...
2019. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pattintos szerintem altalaban veve intenzivebben mentolos. En a pattintos kek multi mentolos utodjat szivom, es az kevesbe mentolos, mint az eredeti volt. De pl. a zold multi nagyon mentolos, pedig nem pattintos. Amikor kivontak a pattintosat nekem nagyon hianyzott, de kb 3 het utan teljesen megszoktam, hogy nincsen.
2019. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!