Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipázni 18 év alattiaknak...

Vizipipázni 18 év alattiaknak lehet ha bemegyek egy bárba?

Figyelt kérdés
Sziasztok, barátaim folyton azzal nyaggatnak hogy vigyem el őket. Van 3 16 éves és 4 17 éves gyerek. Én egyedül vagyok 18 még egy jó ideig. Olyan kérdésem van ha csak én egyedül vagyok 18 és velem vannak, nekik fognak adni vagy nem? Bocsi nem tudom hogy működik, én nem élek ilyen marhaságokkal, de ha segítenétek jó lenne!

2019. szept. 17. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy személyit fognak kérni, ugyanis dohánytermèknek minősül és trafikban sem vehetnének hozzá semmit a törvény szerint. Azonban az is lehet, hogy nem kérnek senkitől semmit, mert leszarja a tulaj. Én kisvárosi vagyok eredetileg, de ott még a 14 éves gyerekeket is kiszolgàljàk mindenhol. Szóval meg kell próbálni, veszteni való nincs.
2019. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. szept. 17. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!