Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért ad ennyire meleg gőzt...

Miért ad ennyire meleg gőzt az ecigim?

Figyelt kérdés
Van egy Joyetech ego aio ecigim és nagyon meleg a gőze. 6mos porlasztó van benne. Van valami tippetek, hogy ne legyen ilyen forró?

#e-cigaretta #forrófőz
2019. okt. 22. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem ezt a fajtát, de ha lehet, engedj hozzá több levegőt, hogy tudja hűteni magát.

Persze csak akkor, ha minden jól működik vele, akkor csak ennyi a probléma.

Amúgy meg gyanítom, hogy nem a megfelelő bállításokon használod, csak az, hogy 6mohmos porlasztó van benne, ez az infó édeskevés, mert nem csak ez a lényeg.

2019. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azon nincsenek beállítások, legalábbis az enyémen egyáltalán nem volt. Nekem is ez volt a probléma, illetve sokszor már random köpködte a liquidet, még akkor is, ha nem volt teli. Ha sokat használod, akkor tutira felforrósodik, jelenleg annyit tudsz tenni ellene, hogy nem szívod túl sokat.
2019. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"6mos" az kit jelent? 0,6 ohm? Reménykedjünk, hogy erre gondolt a költő. Egy AIO-n maximum levegőt lehet állítani, az maxra van tekerve? Biztos, hogy MTL-ben szívod, és nem terheled a készülèket nagy DL próbàlkozàsokkal? Ha sokat szívod az eszköz felmelegedhet, hát még ha nem is megfelelően használod, akkor pláne.

Egyébként minden AIO folyik vagy köpköd, nèmelyil melegszik is, nem lehet vele mit kezdeni. Ezért jöttek be a podok, azokkal már ritka, hogy ilyen problèma van.

2019. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég rossz minőségű e-cigijeitek vannak akkor...

Amit itthon a dohányboltokban lehet kapni az minden, csak nem jó minőségű, még közepesnek sem mondanám. De legalább k#rva drága a minőségéhez képest!

2019. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Négyes, én személyszerint soha nem trafikból szereztem be a készülèkeimet, mindig külföldről rendeltem, annak idején még Szlovákiàból is megèrte rendelni, onnan vettem az első kezdőszettem. Én is az online rendelést javaslom egyébként, a trafikos készülèkek drágàk, az eladók pedig nem segítenek, vagy úgy mész be, hogy pontosan tudod mit akarsz vagy kijössz valami rohadt drága szarral amivel jól àtverik a fejedet. Ez a mai magyarorszàgi helyzet. Hármas voltam.
2019. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én se vennék itthon ecigit semmi pénzért.

Amennyiért a trafikban árulják őket, annál alig drágábban valóban minőségi és csúcskategóriájúakat lehet rendelni, ami tényleg a te igényeidre vannak szabva.

Dehát ugye nagy divat lett... Pedig ehhez minimális szinten azért utána kell járni és érteni kell hozzá, hogy mekkora watton mit érdemes szívni, milyen coillal stb....

Ebben itthon nem fog neked segíteni a hozzá nem értő eladó. Külföldön az erre szakosodott üzletek minden kérdésedre tudnának válaszolni.

Elég árulkodó az, hogy az olyan trafikokban, ahol 0-24-ben nyitva vannak és késő este meg van engedve bent az ecigizés a főnökség tagjainak, ők sem azt szívják, amit kötelezően árulniuk kell az üzletben.

Külföldön az ilyen fajtákat, amiket itthon lehet kapni pár száz vagy max 1-2 ezer forint értékben utánad dobják, mert annyit érnek. De a trafikban itthon meg van pofa 8-10 ezret elkérni...

2019. okt. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!